• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Napsali o nás

5nej.cz – Nejlepší výživové poradenství 2019 (1.místo)

Poradenství It's my life! si díky dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru vybudovalo dobré jméno. Tým certifikovaných výživových poradců se zaměřuje především na proteinovou dietu. Cílem je postupné a zdravé hubnutí bez jojo efektu, kdy v těle dochází k přirozenému procesu redukci tuků zvaným ketóza a zároveň se zachovává svalová hmotnost. Během celého procesu hubnutí poradci učí své klienty zodpovědně přemýšlet nad stravou tak, aby byli sami schopní žít zdravým životním stylem...

Týden.cz – Čechům pomáhá nová dieta

V České republice trpí obezitou každý pátý člověk, každý třetí má nadváhu. Češi se dokonce v Evropě řadí mezi třetí nejtlustší národ. Mnoho lidí si neuvědomuje zdravotní potíže, které obezita způsobuje, a řeší je často, až když se projeví. Jedním z řešení, jak se obezity nebo nadváhy zbavit, je rychle a účinně zhubnout, a hlavně si linii udržet. V tom by obyvatelům Česka měl pomoci nový dietní program vyrobený právě u nás.

TV Nova – Novinka v oblasti hubnutí

Dietní program It’s my life! je novinkou na českém trhu, kterou vytvořili profesionálové zabývající se zdravým životním stylem. Dokáže přeměnit uložený tuk na energii pro tělo i mozek.Jde o šestifázový týdenní cyklus, kdy v první fázi klient užívá plnou náhradu stravy. Vzhledem k obsahu denní dávky živin tělo nehladoví a dochází tak k rychlému úbytku tukové tkáně při zachování svalové hmoty. It’s my life! je první kompletní náhrada stravy vyrobená v Česku.

Evropa2 – Hubneme společně s It’s my life!

It’s my life! Česká společnost, která zajišťuje kompletní výživu pro všechny, kteří chtějí nebo potřebují zhubnout.
Vývoj a výroba všech produktů probíhá v České republice!
Dietní program It’s my life! nabízí několik druhů koktejlů, polévek, kaší, hlavních jídel, dezertů a několik druhů nízkoenergetických příloh a doplňků stravy.

Cool Blog Brno – recenze It’s my life!

Vyzkoušela jsem “na vlastní kůži” unikátní dietní program It’s my life!. Mnozí z Vás – kdo mě tedy znáte – se možná pozastavíte nad tím, proč já testuji “nějaké diety”. Důvod je prostý – i já mám na své postavě nedostatky, které možná chytře maskuji, ovšem, vím o nich:) A rozhodla jsem se s tím konečně taky něco udělat…

Jen pro ženy.cz – Nízkosacharidová dieta

Každý den máte jíst 5x v malých porcích. To se snadno řekne, ale když máte omezit sacharidy, tak to není vůbec snadné! Většina lidí je zvyklá snídat sladké nebo slané pečivo, vločky nebo cornflakes. A co si budeme povídat, každý den není čas na přípravu vajíček nebo zeleninového salátu. Jak tedy tuto dietu zvládnout a shazovat krásných 1-3 kilogramy za týden?

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.