• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Spalovače tuků

Spalovač tuků je doplněk stravy, který nám může pouze pomoci urychlit cestu za vytyčeným cílem.

Obsahuje látky, které určitým způsobem ovlivňují proces využívání tukových zásob jako zdroj energie pro pohybovou aktivitu. Podporují nejen redukci tukových zásob v těle, ale i tvorbu energie, čímž docílíme lepších výkonů.

 

Mezi nejpoužívanější látky ve spalovačích patří L-karnitin, CLA, Tribulus, Kapsaicin, Kofein, Synefrin a EGCG z extraktu ze zeleného čaje.

 

L-karnitin:

Spalovač tuku - pomocník při hubnutíL-karnitin je esenciální aminokyselina, kterou si naše tělo dokáže vyrobit samo. Je syntetizován v játrech a pokryje zhruba 25 % denní potřeby našeho organismu. Zbytek musíme přijímat v potravě (nejvíc L-karnitinu se nachází v tmavém mase). L-karnitin má schopnost rozkládat tuky a tím získává energii pro správnou funkci srdce a svalstva.

 

CLA:

CLA se jinak nazývá také konjugovaná kyselina linolová. Jedná se o mastnou kyselinu, která má za úkol zamezit vstřebávání tuků z potravy. Je vhodné ji užívat dlouhodobě, neboť její efekt je viditelný až po pár týdnech.

 

Tribulus:

Tribulus je rostlinný výtažek z Kotvičníku zemního. Má příznivý vliv na správné fungování metabolismu. Zlepšuje trávení, čímž pomáhá při redukci tuku, podporuje růst svalové hmoty, potlačuje nespavost a slouží i k pročištění organismu.

 

Kapsaicin:

Není žádným tajemstvím, že chilli pomáhá zrychlit naše spalování. Právě kapsaicin, který se nachází v chilli papričkách, je zodpovědný za jejich štiplavou chuť. Nachází se mimo jiné i v kajenském pepři. Káva It´s my life! obsahuje právě toto koření a klientům ji vřele doporučujeme-mimo jiné urychluje spalování a pomáhá při hubnutí.

 

Kofein:

Kdo by si netoužil vychutnat šálek kávy s pocitem, že při tom rychleji spaluje tuky? Kromě toho, že nám kofein dodává energii, má vliv i na spalování tuků a přidává se téměř do všech komerčních spalovačů. V přiměřeném množství je nám tedy kofein nápomocný i při hubnutí.

 

Synefrin:

Synefrin se nachází v citrusových plodech, jako je například grepfruit. Toto ovoce se proto doporučuje konzumovat na denní bázi. Synefrin zrychluje metabolismus a tím zvyšuje odbourávání tuků. Podobá se látkám, jako je adrenalin a noradrenalin, které způsobují mimo jiné rozpad tukových buněk.

 

Extrakt ze zeleného čaje (EGCG):

Už z názvu vyplývá, že tuto látku najdeme v kvalitním zeleném sypaném čaji. Takový čaj obsahuje několik druhů katecholaminů, přírodních antibakteriálních látek, které mají velmi pozitivní vliv na organismus. EGCG potlačuje enzym, který brání odbourávání katecholaminů. Lépe funguje ve spojení s dalšími látkami, jeho vstřebávání podporuje například látka zvaná piperin, která se nachází v černém koření.

Jak jsme již zmiňovali, spalovače jsou nápomocné při hubnutí, ale bez správného jídelníčku a pravidelného pohybu, nikdo nezhubne. Ať už zvolíte přírodní spalovače tuků nebo výživové doplňky, nezapomeňte, že to není jen o tom zhubnout co nejrychleji, ale především o tom, vydat se na cestu zdravého životního stylu. Vybírejte pro své tělo jen to nejlepší a nejkvalitnější.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

Výživové poradenství

  • Již sestavené dietní plány.
  • Odborně vyškolení certifikovaní a výživoví poradci.
  • Podrobní analýza těla na váze InBody.
  • Najdete nás ZDE

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.