• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Co je It’s my life?

It’s my life je česká proteinová dieta pro ženy i muže speciálně sestavená týmem odborníků tak, aby nastartovala zdravý proces hubnutí ve vašem těle.

Nezaměřujeme se však jen na hubnutí! Nabízíme i odborné výživové poradenství, sestavování jídelníčků na míru, analýzu těla pomocí přístroje InBody. Dokážeme poradit i sportovcům, dětem, lidem se zdravotními komplikacemi, potravinovými intolerancemi či alergiemi. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně podle jeho specifických potřeb.

Nabízíme také široký sortiment zdravé výživy, kde si přijde každý na své.

Jak It’s my life funguje?

Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a současnému snížení příjmu sacharidů a jednoduchých cukrů vzniká v těle přirozený metabolický proces zvaný ketóza. Právě to je klíčem k efektivnímu úbytku tuků (nikoli svalů) a hmotnosti.

Proteinová dieta It’s my life! zajišťuje navozením ketózy hubnutí tuků při zachování svalové hmoty a zároveň poskytuje tělu všechny nezbytné živiny, vitamíny, minerální látky a stopové prvky.

Proč si vybrat It's my life!?

  • Jsme ryze česká firma
  • Uvidíte rychlé úbytky váhy
  • Nebudete hladovět
  • Všimnete si lepší nálady
  • Sníží se vaše chuť na sladké
  • Budete hubnout bezpečně
  • Sníží se vám cholesterol
  • Zlepší se vám pleť
Poradíme i po telefonu, volejte +420 800 177 377
Co budu jíst?

Co budu jíst?

Základem proteinové diety It’s my life! jsou jídla s vysokým obsahem kvalitních a dobře stravitelných bílkovin ve formě koktejlů, polévek, kaší, omelet a hlavních jídel. Mimo širokou škálu proteinových pokrmů je pro vás připraven i sortiment funkčních potravin a doplňků stravy.

Jídelníček na míru

Kromě našeho dietního programu nabízíme sestavení profesionálního jídelníčku ušitého na míru přesně podle vašich potřeb.

Ať už jste skončili s naší proteinovou dietou a chcete se dále věnovat zdravému životnímu stylu nebo jen potřebujete nakopnout ve vašem snažení, obraťte se na nás!

Jídelníčky sestavují zkušení výživoví poradci, a proto si můžete být jistí, že váš výživový plán bude bez chyby.

Zdravě a správně zhubnout není pro každého hračka a proto byste neměli výběr potravin nechávat pouze na vaší intuici. Nemusíte se bát toho, že se budete trápit s potravinami, které prostě nejsou vašimi oblíbenci.

Jídelníček, neboli výživový plán, je sestaven z běžně dostupných surovin a dle preferencí každého z vás. Může si jej nechat sestavit kdokoliv, podmínkou je konzultace s našim výživovým poradcem a vážení na přístroji InBody. To vše je pro vás nachystáno na pobočkách It´s my life!

Často kladené dotazy

Zaměřuje se It’s my life! pouze na hubnutí?

Ne, kromě dietního programu nabízíme i další služby jako je například jídelníček na míru. Díky tomu dokážeme pomoci široké škále lidí – od podvyživených dětí až po aktivní sportovce.

Kde jsou vyráběny produkty It’s my life!?

Všechny produkty It´s my life! jsou vyráběny v České republice na což jsme patřičně hrdí.

Kolik mě to bude stát?

Prvním týden hubnutí při plné náhradě stravy, tzn. bez jakéhokoliv dalšího jídla, stojí 2016 Kč. Přesnou cenu Vám vypočítá naše Kalkulačka.

Kdy s dietou začít?

Dietu můžete začít kdykoliv. Nejlépe v době bez oslav, plesů apod., abyste při dietě neměli zbytečná rozptýlení.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.