• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

DIETA IT‘S MY LIFE!

V čem spočívá úspěšnost diety It‘s my life!

Dieta It‘s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů začne tělo využívat jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu.

Pro koho je dieta It‘s my life! určená?

Dieta It‘s my life! je vhodná pro všechny ženy a muže starší 18 let, kteří chtějí trvale zlepšit svůj životní styl.

Pro koho není dietní program It‘s my life! vhodný?

Dietní program It‘s my life! není vhodný pro děti, těhotně a kojící ženy. Dále dietu nedoporučujeme, pokud jste prodělal/a v posledních 3 měsících srdeční příhodu, užíváte antidepresiva skupiny MAOI, léčíte se s onkologickým onemocněním, trpíte anorexií či bulimií, při jaterním a ledvinovém selhání

Představuje kojení při dietě skutečně problém?

V tomto čase se nedoporučuje žádná redukční dieta. Při dietě dochází k uvolňování ketonů do mateřského mléka, což má neblahý vliv na jeho složení, chuť i kvalitu.

Jaký dietní plán si mám vybrat?

Doporučený dietní plán se Vám zobrazí po vyplnění naší BMI kalkulačky.

Hrozí po skončení diety jojo efekt?

Při dodržení všech fází diety It‘s my life! jojo efekt nehrozí. Udržení hmotnosti spočívá v přístupu ke stravování po skončení diety.

Kolik kilogramů zhubnu?

Na tuto otázku není univerzální odpověď. Každé tělo je jiné. Průměrný úbytek tuku však činí 0,5-2kg týdně.

PRŮBĚH DIETY IT‘S MY LIFE!

Je třeba dodržet všechny fáze diety It‘s my life?

Ano, pro úspěšné a efektivní hubnutí doporučujeme projít všemi fázemi.

Co se stane, když nesním všech 5 porcí denně?

Při konzumaci nižšího množství sáčků může docházet k nežádoucímu úbytku svalové hmoty. Proto i když nebudete mít hlad, snažte se 5 jídel dodržovat v pravidelných intervalech 3-4 hodiny.

Co se stane, když dietu poruším?

Pokud do jídelníčku během diety zařadíte sacharidové jídlo – byť i malé množství (ovoce, pečivo, přílohy), dojde k narušení procesu ketózy. Tím si hubnutí značně zpomalíte a budete pár dní trvat, než se zase ketóza v těle navodí.

Můžu během diety pít kávu?

Ano, káva do 3 šálků denně během diety nevadí. Vyvarujte se však slazení klasickým bílým cukrem a přidávání mléka. Místo cukru lze dosladit stévií nebo erythritolem. Živočišné mléko lze nahradit trochou rostlinného, které není doslazované, tedy s 0% sacharidů.

Můžu během diety pít alkohol?

Ne. Alkohol je při dietě It‘s my life! zcela vyloučen. Při požití alkoholu dochází k přerušení hubnutí (proces se zpomalí nebo zcela zastaví).

Musím během diety sportovat?

Nemusíte, dieta It‘s my life! funguje i bez sportovní aktivity. Pokud však trváte na ještě lepších výsledcích, lze sportovní aktivitu zařadit od 3. fáze hubnutí.

Pracuji na směny, jak mám v tomto případě držet dietu?

I ve směnném provozu se řiďte pravidelností jídel po 3-4 hodinách. Pokud máte delší den, je možné zařadit ještě 6.porci navíc.

Už týden jsem nic nezhubl/a, dělám něco špatně?

Pokud dodržujete dietní režim, není důvod se ničeho obávat. Lidské tělo je složitý stroj, na který působí řada různých faktorů (hormonální změny, stres, únava). Je třeba vydržet a v hubnutí setrvat. Prvním úbytkem na váze bývá zadržená voda, kdy pociťujeme „splasknutí“, následně nastupuje redukce tukových zásob. Mnohem lepším ukazatelem hubnutí je měření obvodů než samotné vážení.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

S dietou si nevím rady a potřebuji poradit

V tomto případě nás můžete kontaktovat na našem zákaznickém chatu, zákaznické lince +420 800 177 377, zákaznickém e-mailu info@itsmylife.cz nebo se obraťte na jednu z našich kamenných poboček, kde Vám naši zkušení poradci budou plně k dispozici.

Objednal/a jsem si balíček. Za jak dlouho dorazí?

Vaši objednávku expedujeme v pracovní dny do 24 hodin od jejího vytvoření. Následně předáváme dopravní společnosti. Tedy max do 3 pracovních dnů budete mít balíček u sebe.

Potřebuji dietu dříve a nechci čekat, než mi balíček dorazí

V tomto případě se doporučujeme obrátit na jednu z našich kamenných poboček, kde si dietní program můžete rovněž zakoupit. Naši poradci Vám budou plně k dispozici.

Kdy získám dopravu zdarma?

Dopravu zdarma získáte při nákupu nad 1500,-Kč.

Doručíte mi balíček i do zahraničí?

Ano, pro objednání balíčku do zahraničí nás kontaktujte na zákaznickém e-mailu info@itsmylife.cz.

Co dělat, když se mi nezdařila platba kartou online?

Zkontrolujte, zda máte dostatek prostředků na svém účtu a zda jste nepřekročil/a denní limit. Pokud je z Vaší strany vše v pořádku, kontaktujte nás na naší zákaznické lince +420 800 177 377 nebo zákaznickém e-mailu info@itsmylife.cz.

Jak mám postupovat při reklamaci?

Při nákupu na našem eshopu je možné provézt reklamaci do 14 kalendářních dnů. Vrácené produkty však musí být nepoškozené a v původním obalu. Při reklamaci je třeba vyplnit „Formulář k odstoupení od kupní smlouvy“ stažený zde https://www.itsmylife.cz/zaruky-a-reklamace/ a následně s objednávkou zaslat na naši adresu It´s my life! a.s., Komárovské nábřeží 405/2, 617 00, Brno. V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás kontaktujte na naší zákaznické lince +420 800 177 377 nebo zákaznickém e-mailu info@itsmylife.cz.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.