• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Už je to pár měsíců, co jsem se rozhodla pro hubnutí s It’s my life!

Vždy jsem byla při těle, nesportovala jsem a většinu času se válela doma. Pracuji v McDonaldu, takže moje strava se skládala skoro jen z této stravy. Jedla jsem nepravidelně a dá se říct, že opravdu málo. Řekla jsem si dost, chci zhubnout! Tak jsem se rozhodla vyzkoušet dietu It’s my life!

 

Měla jsem před svatbou a celkově mě přestal bavit můj vzhled a strava.

To byl, dá se říct, hlavní stimul k tomu od základu změnit svůj životní styl a stravování. Už jsem nechtěla žít a jíst, tak jako předtím. A co si budeme povídat, být hezká, štíhlá nevěsta byla ta největší motivace. První týden byl, jako bych procházela peklem. Strava mi nechutnala, z koktejlu mi bylo špatně, seděla jsem doma u televize a hlavou se mi honilo všechno to strašně dobré nezdravé jídlo. Byla jsem unavená.

Mockrát jsem to chtěla vzdát. Ale stal se zázrak, já to vydržela. Přetrpěla jsem nechuť, spoustu pokušení, rodinné oslavy, kde jsem si nemohla dát nic, co bylo na stole, žádný alkohol, i když bylo vedro a já měla strašnou chuť na pivo. Nemohla jsem tomu uvěřit, když se objevily první výsledky. Cítila jsem se o moc lépe. Strava mi začala chutnat a začala jsem cvičit. To mě začalo neskutečně bavit a pohánět dál k dalším výsledkům.

Pak už to šlo skoro samo, ale vůle musela být pořád stejná. Týden šel za týdnem, měsíc za měsícem a já se těšila na každou kontrolu. Kila šla čím dál víc dolů. Asi po dvou měsících to přišlo. Všichni kamarádi a známí mi začali říkat, jak moc mi to sluší, že jsem zhubla. Byl to neskutečný pocit.*

Teď mám po svatbě. Musím říct, že moje přání se splnilo a byla jsem opravdu nádherná nevěsta. Šaty se vyměnily z velikosti 46 na 38 a já byla nadšená. Doufám, že postavu a jídelníček si udržím. A kdyby náhodou, vždy tu pro mě bude It’s my life! a paní Irena, která mi byla neskutečnou oporou. A proto bych jí chtěla z celého srdce poděkovat.

Jste skvělá!!!

 

Výsledek hubnutí paní Marie s It’s my life!

*Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

I vy můžete začít již dnes s Výhodným balíčkem It’s my life!.

Už je to pár měsíců, co jsem se rozhodla pro hubnutí s It’s my life!

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

Výživové poradenství

  • Již sestavené dietní plány.
  • Odborně vyškolení certifikovaní a výživoví poradci.
  • Podrobní analýza těla na váze InBody.
  • Najdete nás ZDE

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.