• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Jak zhubnout

Každý to známe, mnoho žen, mužů a dokonce i dětí se zajímá o vzhled svého těla. Ať už jde o velikost břicha, stehen, boků či zadku. Pro štíhlé a zdravě vypadající tělo je ve většině případů třeba usilovat o snížení tělesného tuku.

Vliv na tělesnou konstituci naší postavy máme geneticky předurčenou a je jen na nás, jak s predispozicemi naložíme. Není to však tak, že by genetiku nešlo ovlivnit a také se na ni nemůžeme vymlouvat. Pokud se ve svém těle necítíte dobře, poradíme vám zásadní pravidla toho, jak zhubnout.

7 pravidel hubnutí

 1. Stanovit si reálné cíle – je lepší naplánovat si zhubnout 5 kg za měsíc než 30 kg za rok
 2. Kvalitní strava – nahradit průmyslově zpracované potraviny za čerstvé
 3. Kalorický deficit – mít nižší kalorický příjem než výdej
 4. Psychická pohoda – zbytečně se nestresovat
 5. Dostatek spánku – pravidelně bychom měli dodržovat alespoň 7 hodin spánku denně
 6. Pohyb – i přesto, že většina úsili závisí na stravě, je pohyb skvělým pomocníkem
 7. Dostatečný pitný režim – hlad je převlečená žizeň

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Proteinová dieta pomůže zhubnout nadbytečné kilogramy rychle a bez hladovění.
Na e-shopu můžete nakoupit dietní balíčky, proteinové jídlo a doplňky k hubnutí.

Poradny pro hubnutí

Výživové poradenství

 • Výživové poradny po celé České republice.
 • Odborně vyškolení certifikovaní výživoví poradci.
 • Podrobná analýza těla na váze InBody.
Najít poradnu
Poradíme i po telefonu, volejte +420 800 177 377

Tipy pro rychlé hubnutí

 • Využíjte služeb certifikovaných výživových poradců It’s my life!, kteří vám profesionálně poradí a nastaví vám dietu na míru.
 • Vyměňte slazené limonády za čistou vodu.
 • Nejezte sladkosti plné cukru a stužených tuků, které mají negativní vliv nejen na tloustnutí, ale i na vaše zdraví.
 • Vždy u sebe noste proteinovou tyčinku It’s my life!, nikdy nevíte, kde se zdržíte a je tak dobré mít u sebe zdravou svačinu plnou vlákniny.
 • Jezte zeleninu a ovoce, protože obsahují velký podíl vitamínů, vlákniny a velmi malý podíl kalorií.
 • Jezte zdravé tuky jako jsou například oříšky a ořechové krémy, protože udržují správnou hladinu hormonů, díky kterým budete hubnout rychleji.
 • Připravujte pokrmy na přepuštěném másle ghí namísto rafinovaných olejů.
Pitný režim je důležitý pro správné hubnutí

Pitný režim je důležitý pro správné hubnutí

Věděli jste, že nedostatečným pitným režimem dochází k dehydrataci těla, které si pak vodu zadržuje a můžou tak vznikat otoky? To vše může vést k nárustu na váze o 2-4 kg. Pokud budete dostatečně pít, tyto problémy by měly vymizet. Pravidelný pitný režim navíc napomáhá nejenom k hydrataci organismu, ale i k jeho detoxikaci.

Káva při hubnutí může pomoci

Káva při hubnutí může pomoci

Káva je přírodní kofeinové diuretikum, které vám skvěle aktivuje tělo, zrychlí metabolismus, a proto vám při hubnutí může pomoci a nemusíte se jí bát. Důležité však je dopřát si ke každému šálku kávy sklenici vody, jelikož kávu nemůžeme započítávat do pitného režimu. Pozor na mléko a cukr – takové latté či kapučíno je pořádnou kalorickou bombou.

Jak zhubnout po čtyřicítce?

Důležité je uvědomit si, že v ženském těle v tomto období dochází k hormonálním změnám a hubnutí může být obtížnější více než dříve. Metabolismus se zpomaluje a dochází k dehydrataci organismu. Pokud se rozhodnete hubnout, určitě to neberte na lehkou váhu a nechejte si poradit od našich výživových poradců It’s my life!, kteří zohlední nejenom váš celkový fyzický stav, ale i zdravotní a psychický stav.

Jak zhubnout boky, stehna, břicho nebo ruce?

Ať už vás trápí jakákoliv z výše uvedených partií, je třeba si uvědomit, že nelze ovlivnit to, odkud budeme hubnout tuk. Bohužel lze konstatovat, že právě z nejproblematičtějších partií tuk mizí naposledy a nejobtížněji. Důležitá je správné složení stravy a případně dobře zvolený pohyb. Pro formování postavy je dobré zařadit nejen kardio (běh, rychlochůze, plavání), ale také posilování.

Jak zhubnout co nejrychleji?

Pokud potřebujete rychle zhubnout před svatbou, dovolenou či jakoukoliv společenskou událostí, doporučujeme vám obrátit se na naše výživové poradce, kteří vám nastaví proces hubnutí správně a zdravě, natrvalo a s úsměvem.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, je potřeba si uvědomit, že je nutné změnit celkový životní styl a to na pořád. Pokud se po úspěšném hubnutí vrátíte zpět do zajetých kolejí a začnete se stravovat jako dříve, tak je téměř jisté, že nastane jojo efekt. Neznamená to však, že už si nikdy nedopřejete nic dobrého, naopak. Díky keto dietě It’s my life! se vám zrychlí metabolismus, tělo tím pádem bude spalovat kalorie rychleji a při správném poměru makroživin si tak můžete dopřát i něco dobrého.

Jak rychle zhubnout

Jak zhubnout za měsíc?

Pokud potřebujete rychle zhubnout, doporučujeme vám proteinovou keto dietu It’s my life!, která obsahuje všechny nezbytné vitamíny, minerály a stopové prvky. Následně doporučujeme postupný přechod na běžnou stravu. Pokud si nevíte rady, jak na to, pomůžou vám naši výživoví poradci sestavením jídelníčku na míru.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2021 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: RB