• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Richard Genzer

Richard Genzer je od přírody veselá kopa, a tak ani při jednotlivých měřeních během výzvy Hubneme společně nebyla o zábavu nouze. Společně s Patrikem Hezuckým a Milošem Pokorným se pustil do hubnutí přebytečných kilogramů a nad svými kolegy dokonce o malý kousek zvítězil.

„Zhubl jsem na požadovanou váhu.* Je to asi takový pocit, jako bych se zbavil slušně přenošeného dítěte, které jsem nosil. Ženy asi vědí, o čem mluvím a pánové by si měli vyzkoušet zhubnout, aby věděli, jaký je to pocit,“ svěřil se nám Geňa se svými pocity z hubnutí.

Ani on během celého procesu nezahálel, jak jste si mohli všimnout na Facebooku It’s my life! A dokonce se mu prý po hubnutí stýská.

„Šel bych do toho znovu. Je to takový ten pocit, jako když se jako dítě vracíte z tábora a stýská se vám po kamarádech, které zase uvidíte až za rok. Proto zase přiberu, abych se s pytlíky It’s my life! znovu viděl,“ zažertoval Geňa.

Nic takového ale nebude potřeba. Aby se s „pytlíky It’s my life! mohl vidět znovu“, stačí, když bude hubnout dál nebo si váhu bude udržovat a v budoucnu se k hubnutí s It’s my life! opět vrátí, stejně jako to udělal Patrik.

A co pro Geňu bylo ze všeho nejtěžší? To by vás ani ve snu nenapadlo! „Nejtěžší bylo na veřejnosti vyndat ten pytlík! Je totiž růžový! Představte si to, jsem bývalý tanečník a mám v ruce růžový pytlík! Prosím vás, změňte barvu pytlíků pro muže, bojuji za jinak barevné pytlíky!“

*Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Proteinová dieta pomůže zhubnout nadbytečné kilogramy rychle a bez hladovění.
Na e-shopu můžete nakoupit dietní balíčky, proteinové jídlo a doplňky k hubnutí.

Poradny pro hubnutí

Výživové poradenství

  • Výživové poradny po celé České republice.
  • Odborně vyškolení certifikovaní výživoví poradci.
  • Podrobná analýza těla na váze InBody.
Najít poradnu
Poradíme i po telefonu, volejte +420 800 177 377

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2021 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: RB