• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Richard Genzer

Richard Genzer je od přírody veselá kopa, a tak ani při jednotlivých měřeních během výzvy Hubneme společně nebyla o zábavu nouze. Společně s Patrikem Hezuckým a Milošem Pokorným se pustil do hubnutí přebytečných kilogramů a nad svými kolegy dokonce o malý kousek zvítězil.

„Zhubl jsem na požadovanou váhu.* Je to asi takový pocit, jako bych se zbavil slušně přenošeného dítěte, které jsem nosil. Ženy asi vědí, o čem mluvím a pánové by si měli vyzkoušet zhubnout, aby věděli, jaký je to pocit,“ svěřil se nám Geňa se svými pocity z hubnutí.

Ani on během celého procesu nezahálel, jak jste si mohli všimnout na Facebooku It’s my life! A dokonce se mu prý po hubnutí stýská.

„Šel bych do toho znovu. Je to takový ten pocit, jako když se jako dítě vracíte z tábora a stýská se vám po kamarádech, které zase uvidíte až za rok. Proto zase přiberu, abych se s pytlíky It’s my life! znovu viděl,“ zažertoval Geňa.

Nic takového ale nebude potřeba. Aby se s „pytlíky It’s my life! mohl vidět znovu“, stačí, když bude hubnout dál nebo si váhu bude udržovat a v budoucnu se k hubnutí s It’s my life! opět vrátí, stejně jako to udělal Patrik.

A co pro Geňu bylo ze všeho nejtěžší? To by vás ani ve snu nenapadlo! „Nejtěžší bylo na veřejnosti vyndat ten pytlík! Je totiž růžový! Představte si to, jsem bývalý tanečník a mám v ruce růžový pytlík! Prosím vás, změňte barvu pytlíků pro muže, bojuji za jinak barevné pytlíky!“

*Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

Výživové poradenství

  • Již sestavené dietní plány.
  • Odborně vyškolení certifikovaní a výživoví poradci.
  • Podrobní analýza těla na váze InBody.
  • Najdete nás ZDE

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.