Michal Ř.

| přidáno: 05.04.2019

O fungujícím dietním programu It’s my life jsem se poprvé dozvěděl na dovolené, kde mě s ním seznámili manželé Líbalovi. Vysvětlili mi ochotně, jak program funguje a jakých výsledků se dá dosáhnout. Veškeré pochybnosti v mé hlavě hned rozehnali fotografiemi svých výsledků a výsledky svých  přátel.

Po návratu z dovolené a postavení se na váhu ve mně vypuklo zděšení, kolik zbytečných kilogramů nosím. Cítil jsem se stále unavený a chtělo se mi pořád spát. Takže rozhodování, co se zbytečnými kilogramy, bylo rychlé. Domluvil jsem si konzultaci a vstoupil do programu It’s my life.*

Od té doby u mě nastal nový stravovací řád, který jsem před nastoupením do programu moc neměl. Naučil jsem se jist pětkrát denně a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. I když první dny byly krušné, nenechal jsem se odradit. Teď už se cítím daleko lépe, zbytečné kilogramy jsou pryč. Mám plno energie, která mi opět dovoluje se věnovat sportovním aktivitám ve větší míře nežli dříve.

Dietní program It’s my life mohu jen vřele doporučit všem svým známým :o)).

*Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Zaujala Vás Michalova proměna? Nečekejte a začněte Vaši proměnu již dnes! Začněte s některým z Výhodných balíčků It´s my life!.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright © 2019. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: IT Monkey, s.r.o.