Keto dieta XXL - 4. krok, 2400 g (56 porcí)

Součást dietního plánu: Keto dieta XXL

Čtyři týdny budete jíst 2 porce denně

Ve čtvrtém kroku budete jíst pouze 2 sáčky denně a to na snídani a večeři. Obědy zůstanou stejné jako ve třetím kroku, ale místo It’s my life sáčků na svačiny budete mít bílkoviny jako jsou jogurty, sýry, šunky, kefíry, Cottage apod.

standardní cena: 3 585 Kč –10 % 3 226 Kč / ks
Dostupnost: Skladem
Kód: 2010000076170
Keto dieta XXL - 4. krok, 2400 g (56 porcí)
Keto dieta XXL - 4. krok
Akce
3 585 Kč –10 %

Detailní popis produktu

kroky diety its my life

Kroky proteinové diety It’s my life!

Pro efektivní hubnutí bez jojo efektu je proteinová dieta It’s my life! rozdělená do 5 po sobě jdoucích kroků. Právě díky mnohaletým zkušenostem z praxi víme, že těchto šest kroků je nejlepším způsobem, jak docílit vysněné váhy a hlavně ji bez problému udržet a k tomu se naučit návykům zdravého stravovaní a už nikdy neřešit problémy spojené s nadváhou.

V průběhu diety budete jíst koktejly, polévky, kaše, omelety, palačinky, dezerty aj. Díky obsahu všech potřebných živin, vitamínů, minerálních látek a stopových prvků váš organismus nebude s produkty od It’s my life! strádat.

Chci vědět víc o proteinové dietě...2. FÁZE – Přechodová

4. Krok keto diety

Tento krok je založen na náhradě stravy dvěma jídly It’s my life! V tomto kroku zařazujeme, kromě obědu vhodné dopolední a odpolední svačiny.

  • 2 jídla It’s my life! na den
  • dopolední svačina – 150 g bílkovinového jidla + 1 ks ovoce odpolední svačina – 150 g bílkovinového jidla + zelená i barevná zelenina
  • vhodné doplňky: ořechové krémy, detox, collagen

 

 
 
Tento dietní krok obsahuje:

28x snídaně 0x dopolední svačina 0x oběd 0x odpolední svačina 28x večeře
7x kaše natural 4x polévka špenátová
7x kaše vanilková 4x polévka kuřecí s nudlemi
7x kaše jablko-skořice 4x omeleta sýrová
7x kaše malinová 4x omeleta žampionová
4x palačinka sladká
4x koktejl pistácie
4x koktejl čokoláda

 

! Složení balíčku je pouze informativní a může dojít ke změně produktů, pro více informací se informujte na objednavky@itsmylife.cz. !
 

Upozornění: Složení balíčku It's my life! je přizpůsobené celkové potřebě těla podle existující legislativy a směrnic a splňuje minimální doporučenou denní dávku vitamínů, minerálů a vlákniny pro dospělou osobu. Ve výhodném balíčku není možné výběr konkrétních chutí. Skladba balíčku se může měnit s ohledem na aktuální stav skladových zásob.

* Těstoviny carbonara budou pro nedostupnost zaměněny za zeleninové rizoto.

Doplňkové parametry

Kategorie: Provedeme Vás cestou zdravého hubnutí
Hmotnost: 3.4 kg
? Kroky diety: od 4. kroku

Keto dieta It‘s my life! je česká proteinová dieta. Ukážeme Vám jak zhubnout nadbytečné kilogramy pohodlně, bez hladu a nervozity. Naše nízkosacharidová proteinová jídla a nápoje, které jsou obohacené o vitamíny a minerály, můžete zařadit i do svého běžného jídelníčku. Je jen na vás, zda si je dáte jako zdravou snídani, svačinu, rychlý oběd nebo lehkou večeři.