• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Není sáček jako sáček

Není sáček jako sáček

Keto dieta jako lavina

Není sáček jako sáčekTak jako potraviny v obchodech, i proteinová jídla překypují širokým sortimentem. Na internetu se na nás proteinová či keto dieta valí jako lavina a my zmateně klikáme z jedné stránky na druhou. Co si vybrat? Oproti ostatním dietám naše porce obsahují až dvojnásobní množství jídla a tedy i energie. Díky většímu množství v 1 porci budete více zasyceni a nebudou Vás trápit chutě ani neuspokojený žaludek.

 

Proteinová keto dieta není jen o ceně

Sáček It’s my life vs Ostatní dietyPrvní co nás bude zajímat je pravděpodobně cena, vzhled balení, gramáž. Bohužel jen málo z nás bude zajímat i složení. Právě složení by mělo být na prvním místě při výběru proteinové diety , pokud chceme redukovat svoji hmotnost zdravě. Při hubnutí, kdy snižujeme příjem energie, potřebujeme mít zastoupeny veškeré potřebné živiny, vitaminy, minerální a stopové prvky. Často opomíjená je i vláknina, jež je nezanedbatelnou součástí potravy a je pro nás velmi důležitá. Pokud našemu tělu při dietě nebudeme dodávat dostatek jedné z těchto složek, začne náš organismus strádat. Tím se hubnutí v lepším případě zpomalí, hrozí však ale postupný rozvoj hladovění, který má za následek tvorbu tuků jako zásoba na horší časy.

Složení proteinových sáčků It’s my life!

Z těchto důvodů It’s my life! prioritně dbá na složení všech svých produktů a obsahuje veškeré výše zmíněné složky. Neustále se snažíme zlepšovat nejen chutě, ale právě i složení na základě nejnovějších poznatků a studií v oblasti výživy. Díky tomu jsme docílili toho, že 5 porcí našich sáčků denně s jistotou dodá organismu vše, co potřebuje.

Veškeré naše produkty jsou ryze české výroby.

It’s my life! využívá pouze kvalitní vstupní suroviny

Kromě složení se od ostatních výrobců lišíme také ve kvalitě vstupních surovin. Na našich klientech nešetříme a chceme, aby se jim dostávalo opravdu kvalitního produktu. Proto, narozdíl od ostatních výrobců proteinových diet, odmítáme používání levných vstupních surovin. Při výrobě využíváme pouze maximálně kvalitní vstupní suroviny, nepoužíváme škodlivá éčka či umělá barviva a jako jedni z mála nedoslazujeme chemicky vyrobenými sladidly jako je například aspartam či sacharin.

Při redukci váhy naše tělo prochází mnoha změnami, proč jej zbytečně zatěžovat ještě více, když to jde i jinak? Navíc si během doby, kdy držíme dietu, tvoříme nové stravovací návyky a budujeme lepší životní styl, a právě proto jsme toho názoru, že používání umělých dochucovadel, sladidel, barviv a konzervantů, nejde zrovna ruku v ruce se zdravím.

Složení It’s my life vs složení ostatních diet

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2021 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: RB