• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Zhubněte do plavek, ještě to stihnete!

Zima byla tuhá, ale všechno jednou končí. Postupně se začíná oteplovat, blíží se jaro a pro některé i dlouho očekávané léto, na které se těšíme, ale zároveň řešíme opět otázku hubnutí. Plánovali jste, že tentokrát to již zvládnete a zhubnete, než začne plavková sezóna, ale z nějakých důvodů vám to nevyšlo?

Hubnutí do plavek

Nepropadejte panice, protože ještě není pozdě. Mnozí často nedodržují režim, který si sami naplánují a nechají se dříve či později zlákat, dietu poruší a vrátí se ke starým zvyklostem. Problémem může také být, že stanovená pravidla bývají mnohdy chybná, jedinci hladoví, jsou unavení a otrávení. V takovém případě nejde dlouho „dietu“ dodržovat a není divu, že svoji snahu vzdají.

 

Proč dietní program It’s my life!?

Dietní program It’s my life! je v mnoha věcech výhodný. Pokud se dáte do hubnoucího programu s námi, výrazný úbytek tělesného tuku máte garantovaný již v začátku. Je to způsobeno především kvůli ketóze, která se ve vašem těle během prvních dní vyvolá. Ketóza je totiž stav, kdy naše tělo v důsledku vyčerpání glykogenových zásob v těle, začne brát energii přímo z tuků. Proto můžeme pozorovat velké úbytky již po prvním týdnu.

Další výhodou pro vás je, že docházíte každý týden na jednu z našich poboček na přeměření, a tak se můžete sami přesvědčit, jak vám hubnutí jde. Zároveň nad sebou máte stále kontrolu a podporu poradce, což vám dává pocit, že na to nejste sami.

Jak je výše zmíněno, výsledky se dostavují opravdu rychle, čehož si sami začnete brzy všímat i na oblečení. Vaše proměna ale neujde ani okolí a koho by nepotěšily a nepodpořily pozitivní ohlasy na vaši osobu?

 

Odnaučíme vás špatným návykům

Špatné stravovací návyky způsobují i celkovou únavu, vyčerpanost, špatnou náladu a mnoho dalších. To vše je doprovázeno chutěmi, které neovládáme, a tak jsme v začarovaném kruhu. V It’s my life! takové problémy mít nebudete, jelikož vašemu tělu budete dodávat všechny potřebné živiny. Můžete se tedy těšit na spoustu energie, dobrou náladu a díky rychlým změnám i motivaci pokračovat v hubnutí.

A jak dlouho tedy budete hubnout? Je to velmi individuální. Na první konzultaci se domluvíte na dietním programu. Zohledňuje se vaše aktuální hmotnost a představa té cílové. V průměru s námi klienti hubnou přibližně 8 týdnů. Budete-li chtít hubnoucí program urychlit či vám nebude něco vyhovovat, poradce je tu pro vás a pomůže vám najít vhodné řešení.

Pokud se obáváte jojo efektu, nemusíte. Během diety, kterou začínáte na plné náhradě – konzumujete pouze naše produkty, se postupně začíná zařazovat běžné jídlo. Výběr je zpočátku omezený, a to především z důvodu zachování stavu ketózy a postupnému zvykání organismu na normální stravu. Ke konci však můžete jíst téměř vše. V celém průběhu hubnoucího programu budete se svým poradcem probírat otázku stravování, naučíte se tak, jaké potraviny a kdy vybírat, v jakém množství je konzumovat apod. Důležité však je, abyste se po skončení diety nevrátili ke svým předešlým zvyklostem, v tomto případě by byl jojo efekt, jako u každé diety, dosti pravděpodobný. Nemusíte se ale obávat, že na to budete sami, neboť i po ukončení můžete stále docházet na kontroly a přeměření, a tak si váhu dlouhodobě hlídat a udržovat. Pokud by se vám hmotnost začala z nějakého důvodu zvyšovat, s naším poradcem přijdete na příčinu a vše podchytíte v počátku.

Dieta je startem do nového a lepšího životního stylu, než máte doposud a my jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s novým začátkem. Pojďme tedy léto a plavkovou sezónu přivítat s chutí, radostí a nižší váhou!

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Proteinová dieta pomůže zhubnout nadbytečné kilogramy rychle a bez hladovění.
Na e-shopu můžete nakoupit dietní balíčky, proteinové jídlo a doplňky k hubnutí.

Poradny pro hubnutí

Výživové poradenství

  • Výživové poradny po celé České republice.
  • Odborně vyškolení certifikovaní výživoví poradci.
  • Podrobná analýza těla na váze InBody.
Najít poradnu
Poradíme i po telefonu, volejte +420 800 177 377

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2021 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: RB