• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Zhubněte do léta, ještě to stihnete!

S příchodem teplého počasí začínáme odhazovat svrchní vrstvy oblečení. Maskování faldíků pod svetry již není možné. Nadbytečná kila, která nelze schovat, vylézají na povrch. Následně si mnozí z nás začnou vyčítat, proč s hubnutím nezačali již dříve? Není však nic ztraceno. Právě teď je ideální čas na změnu. Zhubnout efektivně a zdravě lze i během několika dní či týdnů. Je však třeba na sobě začít pracovat okamžitě.
Nejúčinnějším způsobem hubnutí je dieta založena na principu ketózy. V takovémto případě je třeba v jídelníčku snížit množství sacharidů na 50g/den. Současně je však důležité přijímat stravou kvalitní bílkoviny. Ze stravy se vyloučí všechny potraviny obsahující velké množství sacharidů – přílohy (rýže, těstoviny, brambory, luštěniny), ovoce, pečivo, barevné druhy zeleniny a alkohol. Navyšují se zdroje kvalitních tuků a samozřejmě pitný režim.
Někteří jedinci, kteří se orientují v problematice výživy si můžou jídelníček poskládat tak, aby tělo nestrádalo. Bohužel z běžných surovin nelze docílit toho, aby byl jídelníček při ketonové dietě pro tělo plnohodnotný. Je to takřka nemožné, jelikož nám v tuto chvíli budou chybět důležité vitamíny a minerální látky, které běžně získáváme ze sacharidových příloh.
Přesně na toto myslela dieta It’s my life!. Aby tělu nic nechybělo, zakomponovala do svých produktů všechny důležité živiny. Díky sníženému množství sacharidů, zastoupením kvalitních bílkovin a obsahem všech potřebných vitamínů a minerálních látek začne tělo již během pár dní nahrazovat energii rozkladem vlastních tukových buněk. První výsledky se objevují již po týdnu, což vede k velké motivaci pokračovat v hubnutí i nadále. Za 3-4 týdny si změny postavy začne všímat i okolí.
Pro každého člověka má dieta It’s my life! určený dietní plán dle výše nadváhy. Každý dietní plán se skládá z 6ti po sobě jdoucích fází. Na začátku diety se konzumuje 5 jídel It’s my life!. Postupně jak dochází k úbytku hmotnosti, tak se jídla snižují a nahrazují se jídly vlastními. V šesté fázi, kdy jste již na své vysněné váze, se stravujete běžně dle zásad zdravé výživy. V jednotlivých fázích se do jídelníčku postupně přidávají sacharidy tak, aby si na ně tělo postupně zase zvyklo a zabránilo se tím jojo efektu. Výsledkem diety It’s my life! je tedy zdravý úbytek váhy za krátký čas bez jojo efektu.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Proteinová dieta pomůže zhubnout nadbytečné kilogramy rychle a bez hladovění.
Na e-shopu můžete nakoupit dietní balíčky, proteinové jídlo a doplňky k hubnutí.

Poradny pro hubnutí

Výživové poradenství

  • Výživové poradny po celé České republice.
  • Odborně vyškolení certifikovaní výživoví poradci.
  • Podrobná analýza těla na váze InBody.
Najít poradnu
Poradíme i po telefonu, volejte +420 800 177 377

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2021 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: RB