• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Výživová poradna Zlín – K Pasekám 2517

Výživoví poradci

Otevírací doba

Pondělí08:00 - 20:00
Úterý08:00 - 20:00
Středa08:00 - 20:00
Čtvrtek08:00 - 20:00
Pátek08:00 - 20:00

(DLE TELEFONICKÉ DOHODY)

Informace o výživové poradně

Umístění výživové poradny

Pobočka se nachází ve Zlíně, na ulici K Pasekám 2517. Je umístěná v 1.patře budovy, která je situována přímo u křižovatky naproti "Lídlu" pod Jižními svahy. Na střeše je umístěna velká světelná obrazovka a v přízemí je kuchyňské studio "Oresi". U budovy je také prádelna "Laundry" a vstup k nám je právě z této strany. Vyjdete pár schodů a zazvoníte na It's my life!.

Dostupnost autem

U budovy máte k dispozici dvě neplacená parkoviště. Pokud pojedete z Jižních svahů směrem do města, těsně před budovou zahněte doprava. Po odbočení před sebou uvidíte prádelnu "Laundry". Pokud pojedete z města, na světelné křižovatce odbočte doleva ( k "Lídlu" ) a hned doprava směr Mladcová. Za zastávkou MHD odbočíte opět doprava na parkoviště. Neparkujte na mostku, vybírají zde rádi pokuty.

Dostupnost MHD

Ve směru z města vystoupíte na zastávce " Pod Babou", ve směru z Jižních svahů na zastávce K Pasekám a pár metrů se vrátíte zpět, směrem ke křižovatce.

Edenred Multisport sodexo benefit plus 211

Měření těla – analýza InBody

Co je InBody analýza?

InBody je jeden z nejpřesnějších a nejspolehlivějších přístrojů pro analýzu lidského těla. Měření na přístroji InBody představuje neinvazivní analýzu tělesné kompozice, poskytující podrobný rozbor parametrů složení těla.

Jedná se o přesné, rychlé, snadné a bezpečné měření.

Bioimpedanční analýza

InBody používá unikátní bioimpedanční analýzu, jejíž princip spočívá v rozdílném šíření slabého elektrického proudu v různých biologických tkáních. Tukuprostá hmota, obsahující vysoký podíl vody a elektrolytů vede dobře elektrický proud, zatímco tuková tkáň se chová jako izolátor.

Jak měření těla probíhá?

Analýza je neinvazivní, rychlá, jednoduchá a trvá asi 30 sekund. Měření probíhá v oblečení a na boso (váha oblečení je automaticky odečtena). Je vhodná pro všechny věkové kategorie do 250 kg, kromě osob s kardiostimulátorem a těhotných žen. Po skončení měření vám náš odborný poradce všechny výsledky podrobně vysvětlí a nakonec dostanete tiskový výstup všech naměřených výsledků.

Objednejte se do výživové poradny

Chyba během registrace.

Vyplňte požadovaná pole.

Musíte souhlasit se zásadami zpracování osobních údajů.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2023 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: RB