• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Výživová poradna Uherské Hradiště – Sloupského 1298

Výživoví poradci

Bc. Kateřina Jarošová

Bc. Kateřina Jarošová

Výživový poradce

+420 774 983 314

Otevírací doba

Pondělí09:00 - 17:00
Úterý08:30 - 19:30
Středa09:00 - 17:00
Čtvrtek09:00 - 17:00
Pátek09:00 - 17:00

(DLE TELEFONICKÉ DOHODY)

Informace o výživové poradně

Umístění výživové poradny

Pobočka se nachází nedaleko Mariánského náměstí v ulici Sloupského. Záchytným bodem náměstí je bar "Skandal bar", či restaurace "U Bláznivé slepice", od které se vydáte (stojíte-li zády k ní) směrem doleva. Před Vámi uvidíte rohovou prodejnu kol Juvacyklo. Zahnete doleva do ulice Sloupského, kde po Vaší pravé straně budete míjet obchod "V radosti" a budovu s angličtinou pro děti "Helen Doron". Pobočka je však viditelná již ze začátku ulice, díky světle modrému polepení výloh.

Dostupnost autem

Neplacené parkování je možné v ulici Sloupského, volná místa jsou zde sporadicky. Auto ale můžete zaparkovat i kousek dál v ulici Leoše Janáčka, nebo jej nechat na Mariánském náměstí - obě místa jsou placená - a dojít pěšky.

Edenred Multisport sodexo benefit plus 211

Měření těla – analýza InBody

Co je InBody analýza?

InBody je jeden z nejpřesnějších a nejspolehlivějších přístrojů pro analýzu lidského těla. Měření na přístroji InBody představuje neinvazivní analýzu tělesné kompozice, poskytující podrobný rozbor parametrů složení těla.

Jedná se o přesné, rychlé, snadné a bezpečné měření.

Bioimpedanční analýza

InBody používá unikátní bioimpedanční analýzu, jejíž princip spočívá v rozdílném šíření slabého elektrického proudu v různých biologických tkáních. Tukuprostá hmota, obsahující vysoký podíl vody a elektrolytů vede dobře elektrický proud, zatímco tuková tkáň se chová jako izolátor.

Jak měření těla probíhá?

Analýza je neinvazivní, rychlá, jednoduchá a trvá asi 30 sekund. Měření probíhá v oblečení a na boso (váha oblečení je automaticky odečtena). Je vhodná pro všechny věkové kategorie do 250 kg, kromě osob s kardiostimulátorem a těhotných žen. Po skončení měření vám náš odborný poradce všechny výsledky podrobně vysvětlí a nakonec dostanete tiskový výstup všech naměřených výsledků.

Objednejte se do výživové poradny

Chyba během registrace.

Vyplňte požadovaná pole.

Musíte souhlasit se zásadami zpracování osobních údajů.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2020 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: IT Monkey, s.r.o.