• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Přílohy ve tvaru špaget a rýže, po kterých zhubnete

Těstoviny a rýže bývají oblíbenou potravinou každého z nás. Bohužel tyto klasické sacharidové přílohy se neslučují s nízkosacharidovým stravováním. Abychom si však těstoviny a rýži mohli dopřát i během ketonové diety, byly k tomuto účelu vyrobeny speciální nízkoenergetické přílohy ve tvaru nudlí a rýže. Tyto přílohy obsahují pouze 10 kcal na 100 g výrobku. Neobsahují žádný lepek, žádné sacharidy, žádný tuk. Zato jsou bohaté na vlákninu a mají pozitivní účinek na naše zdraví.

Tyto speciální přílohy se vyrábí s kořene rostliny Konjac Amorphophallus – česky se mu říká také zmijovec indický. Tato rostlina obsahuje velké množství ve vodě rozpustné vlákniny glukomannan. Při konzumaci takovéto potraviny glukomannan v trávicím traktu výrazně nabyde na objemu a tím nás dokáže zasytit i relativně malé množství.

Díky pozitivním účinkům vlákniny slouží konjakové přílohy jako skvělý pomocník při hubnutí i při snižování cholesterolu. Pro své jedinečné složení jsou vhodné jak pro dospělé, tak i pro děti, sportovce, diabetiky, celiaky, vegetariány i vegany.

Konjakové přílohy

Lze zařadit již od 1.fáze hubnutí diety It’s my life! např. do polévek. Od 2.fáze jimi můžeme obohatit zeleninové saláty a od 3.fáze se perfektně hodí jako příloha k masu a zelenině. Nemají žádnou specifickou chuť, tedy si je můžeme dokořenit dle svých chuťových preferencí.

Přílohy ve tvaru rýže a špaget také šetří náš čas, jelikož není třeba je vařit. Stačí pouze otevřít obal, slít vodu přes cedník a přílohy propláchnout a prohřát v pánvi nebo v mikrovlnné troubě.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Proteinová dieta pomůže zhubnout nadbytečné kilogramy rychle a bez hladovění.
Na e-shopu můžete nakoupit dietní balíčky, proteinové jídlo a doplňky k hubnutí.

Poradny pro hubnutí

Výživové poradenství

  • Výživové poradny po celé České republice.
  • Odborně vyškolení certifikovaní výživoví poradci.
  • Podrobná analýza těla na váze InBody.
Najít poradnu
Poradíme i po telefonu, volejte +420 800 177 377

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2021 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: RB