• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Smart Tea

Podzimní sychravé období již dorazilo. Deštivo, brzké stmívání, studený vítr a chlad nás zahání pod deku, ideálně s šálkem teplého nápoje. Patříte-li mezi milovníky čaje a rádi si dopřejete relax v pohodlí domova, zpestřete si své chvíle se Smart Tea – instantním porcovaným čajem s unikátním složením české výroby a pouze s přírodními aromaty.

Najdeme v něm směs bylinných extraktů:

Ibišek má pozitivní účinky na kardiovaskulární systém. Pomáhá při detoxikaci, nemocech horních cest dýchacích, zácpě, ale i nespavosti. Je protizánětlivý, antibakteriální, uvolňuje stres a napětí.

Echinacea purpurea neboli třapatka nachová posiluje obranyschopnost a čistí krev. Obecně se využívá při zánětech, kožních nemocech, chřipce a nachlazení.

Šípek má močopudné účinky, pomáhá při nemocech žlučníku, horečce, průjmu, kašli a nachlazení. Je též protizánětlivý a čistí krev.

Zelený čaj obsahuje spoustu antioxidantů, které zbavují tělo škodlivých volných radikálů. Snižuje vysoký krevní tlak a cholesterol, pomáhá při hubnutí, jelikož stimuluje činnost metabolismu a podporuje štěpení tuků. Obsahuje také kofein, díky čemuž nám dodá energii a navodí dobrou náladu. Zelený čaj je také plný minerálních látek, aminokyselin, vitaminů a tříslovin, které mají pozitivní vliv na naše vlasy, zuby, pleť, ale i imunitu.

Jeho sladká chuť je díky použití maltodextrinu a stévie – přírodních sladidel, jež nezanechávají nepříjemnou pachuť umělých sladidel. Smart Tea je také obohacen chromem – látkou, která pomáhá udržet hladinu cukru v krvi, díky čemuž pomáhá snižovat chutě na sladké.

Smart Tea - hubnutí It’s my lifeSoučástí čaje je i neméně důležitá rozpustná vláknina inulin. Tato vláknina v našich střevech funguje jako prebiotikum, tím podporuje správnou funkci střev a správné složení střevního mikrobiomu. Díky tomu je posílena naše imunita, lépe se bráníme zánětům, infekcím a rozvoji dalších onemocnění. Podpořeno je i vstřebávání minerálních látek, a naopak se snižuje reabsorpce cholesterolu.

Vitamin B6 neboli pyridoxin, obsažený v čaji, podporuje imunitní systém, ale i metabolické a chemické reakce v buňkách. Pozitivně působí na nervovou soustavu a zlepšuje kvalitu kůže.

Smart Tea je navíc zdrojem L-karnitinu – aminokyselinou, která se podílí na spalování tuků, jelikož zlepšuje transport mastných kyselin – tuků do mitochondrií. Zlepšuje také činnost mozku a srdce. Potřeba této aminokyseliny se zvyšuje při dietách, únavě, fyzické aktivitě či ve vyšším věku, proto bychom neměli zapomínat na její vyšší příjem.

Smart Tea je již připravený v porcovaných 3 gramových sáčcích, proto je jeho příprava velmi rychlá. Díky svému složení je vhodné jej zařadit již od 1. kroku diety It’s my life!, kdy je výborným pomocníkem právě v době, kdy máte chuť na něco sladkého. Navíc však celkově podporuje hubnutí, spalování tuků, zlepšuje náladu a dodává energii, díky čemuž se stane dobrým a věrným pomocníkem během diety.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Proteinová dieta pomůže zhubnout nadbytečné kilogramy rychle a bez hladovění.
Na e-shopu můžete nakoupit dietní balíčky, proteinové jídlo a doplňky k hubnutí.

Poradny pro hubnutí

Výživové poradenství

  • Výživové poradny po celé České republice.
  • Odborně vyškolení certifikovaní výživoví poradci.
  • Podrobná analýza těla na váze InBody.
Najít poradnu
Poradíme i po telefonu, volejte +420 800 177 377

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2020 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: IT Monkey, s.r.o.