• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Cool Blog Brno – recenze It’s my life!

https://www.coolbrnoblog.cz/recenze-its-my-life/

Vyzkoušela jsem “na vlastní kůži” unikátní dietní program It’s my life!. Mnozí z Vás – kdo mě tedy znáte – se možná pozastavíte nad tím, proč já testuji “nějaké diety”. Důvod je prostý – i já mám na své postavě nedostatky, které možná chytře maskuji, ovšem, vím o nich:) A rozhodla jsem se s tím konečně taky něco udělat…

Víte, jsem maminka dvou dětí. Byla jsem dvakrát těhotná a právě těhotenství v mém životě znamenalo dvakrát naprosto šílené výkyvy váhy.  V případě prvního těhotenství jsem přibrala neuvěřitelných 38kg, u druhého pak už “jenom” 28kg… Děs a běs! Sice – podařilo se mi to poměrně snadno zhubnout, ovšem na svoji původní váhu před těhotenstvím jsem se už nevrátila.

Žiju poměrně aktivním stylem života – a k tomu jím velmi zdravě. Hodně se hýbu, nejím sladkosti, naopak jím hodně zeleniny, ovoce, sportuji, nekouřím… Ze svého úhlu pohledu bych řekla, že dělám pro své zdraví celkem dost. Ale stejně – asi jako každá ženská, se svojí postavou zase tak úplně spokojená nejsem.

Jsou partie, které bych “brala štíhlejší” – konkrétně břicho, stehna… Právě zde ta těhotenství napáchala největší škody. Rozhodně se nepřikláním k nějakém drastickému hubnutí a radikálním dietám, ale taková dvě kila dole bych brala:)

Moje kamarádka mi nedávno řekla o revolučním dietním programu It’s my life!, který ona sama nabízí a také ho vyzkoušela. Vysvětlila mi, jak vše funguje a nabídla mi, ať to sama otestuji, na týden, kdy bych ta dvě kila opravdu mohla shodit. A protože ráda testuji a zkouším nové věci, souhlasila jsem.

Mám pro Vás recenzi – jak to celé probíhalo, o čem It’s my life! vlastně je a hlavně, jak jsem se při této dietě cítila a jaký měla efekt.

Photo 24.07.16 8 57 51

Co je It’s my life!?

Dietní program It’s my life! je šestifázový týdenní cyklus, jehož hlavním cílem je snížit váhu redukcí tuků při zachování svalů, a to dlouhodobě a bez jo-jo efektu. Na konci programu byste měli být připraveni přejít plynule na běžnou zdravou a vyváženou stravu tak, abyste dosažený výsledek udrželi už napořád.

Důležitou informací je, že značka garantuje, že pokud se budete řídit doporučením výživového poradce, se kterým celý program absolvujete, zaručeně zhubnete. Individuální plán Vám tedy na míru připraví certifikovaný výživový poradce.

Vynikající jsou i výsledky klientů – můžete sami posoudit dle fotek:

eliska

andrea

alex

Jak to celé funguje?

V dietním plánu nabízí značka řadu proteinových pokrmů a doplňků stravy, které splňují ty nejpřísnější normy a obsahují všechny potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky. A co je nejlepší – chutnají jako opravdové jídlo! Většinu produktů mohou užívat i klienti s potravinovou alergií na lepek, sóju a laktózu. Z naší široké nabídky si vyberou i příznivci veganství.

Hubnutí funguje na bázi ketózy – tedy procesu, kdy organismus začne využívat uložených tuků k přeměně energie.

MOJE RECENZE:

V Brně najdete pobočku It’s my life! v OC OMEGA – kde Vás milá dietní poradkyně seznámí s celým principem diety. Přeměří Vás i na přístroji IN BODY, aby se seznámila s Vašim aktuálním zdravotním stavem. Dále Vám stanoví dietní plán – délku diety a počet náhrad jídel.

V mém případě – a požadavku na ta dvě shozená kila jsme se domluvily, že dietu otestuji na týden. Dietní poradkyně mi připravila jídla – s tím, že jedno jídlo denně budu mít “běžné” – tedy bílkoviny /maso, ryby, sýr/ a zeleninu. Nepotřebuji hubnout tolik a právě tato kombinace se zdála jako ideální.
Na den jsem tedy dostala snídani – kaši, dále svačinu, kterou si lze půlit na dvě dávky a oběd/večeři. Jídla jsou v sáčku – jedná se o kaše, koktejly, polévky, těstoviny, omelety… Je opravdu z čeho vybírat a Vy si vše můžete nakombinovat dle chuti.

Photo 25.07.16 12 36 15

Photo 25.07.16 12 37 51

Navíc dostanete spoustu dalších produktů, které jsou během této diety vhodné užívat – trávicí enzymy, ananasový nápoj na podporu trávení, kolagen, pro hezkou a pružnou pleť…

Photo 25.07.16 12 36 10 (1)

Dietu jsem začala držet snídaní – připravila jsem si kaši. Musím říct, že kaše je vynikající – zasytí, je sladká (slazená stévií a sukralózou), rozhodně nemáte pocit, že jíte “nějakou náhražku”. Vzhledem k tomu, že mám intoleranci laktózy, jsem dostala kaše právě bez laktózy – čokoládovou a kapučíno.

Photo 25.07.16 7 50 37

Photo 25.07.16 7 53 09

Photo 24.07.16 9 04 12

Nejsem zvyklá jíst dopolední snídaně – a kaše mě v pohodě zasytila až do cca půl dvanácté, kdy jsem zvyklá obědvat. Dle doporučení jsem si dala běžný oběd – ovšem bez sacharidů, ideálně tedy maso a zeleninu. Pozor – při výběru zeleniny je důležité dbát na to, aby byla pouze “zelená” – ta je bez sacharidů, nebo s tím nejnižším množstvím. Doporučuje se např. okurka, kedlubna, brokolice…

K svačině jsem si dala koktejl, nebo opět kaši. Koktejl – upřímně, ten mi příliš nechutnal, já obecně nápoje typu koktejl moc nemusím. Proto jsem raději zvolila ke svačině opět kaše. Kalorické hodnoty jídel jsou vcelku stejné, můžete tedy kombinovat dle vlastní chuti a uvážení.

Photo 24.07.16 16 02 30

K večeři je také fajn výběr – polévka, těstoviny, nebo si můžete udělat omeletu. Všechna jídla chutnají dobře – opravdu nemáte pocit, že jíte nějaké náhražky.

Photo 24.07.16 18 42 22

Photo 25.07.16 11 44 03

Co mě moc potěšilo – během dietního plánu, pokud ho dodržujete, jak máte, opravdu nemáte hlad. Alespoň mě tato jídla stačila. Navíc – když jsem měla chuť, mohla jsem si dát plátek nízkotučného sýra, šunky, zelenou zeleninu… Takže jsem rozhodně nijak netrpěla. Pokud by ovšem velký hlad přišel, dostanete zeleninový vývar, který si můžete libovolně připravit.

Photo 25.07.16 12 39 30

Já jsem si i pro jeho sladkou chuť moc oblíbila ananasový nápoj pro podporu trávení. Pomáhá spalovat tuky, protože obsahuje bromelain a inulin – enzymy které tomu pomáhají.

Photo 25.07.16 12 36 26

Druhý den, při držení diety, jsem pocítila lehkou únavu a pobolívala mě hlava – tělo se dostávalo do ketózy. Další dny už bylo vše v pořádku.

Po týdnu jsem dietu začala ukončovat – a přecházela jsem postupně zpět k normální stravě. Právě pozvolný přechod je velmi důležitý – aby nedošlo k obávanému jojo efektu. Na pár dnů nejdříve vypustíte náhražky svačin – z dietního plánu jsem tak jedla už jenom snídaně a večeře. Za dalších pár dnů vypustíte večeře a z dietního plánu jíte už jenom snídaně – opět několik dnů.

A jak dietu hodnotím – jaký měla efekt a účinek? Opravdu se mi podařilo zhubnout – právě ta dvě kila, která jsem potřebovala, což mi udělalo obrovskou radost. Nyní jen pevně doufám, že si tento váhový úbytek na stálo udržím.

Pokud i Vy toužíte udělat něco se svoji váhou – tuto dietu mohu doporučit. Mě nezklamala.

V Brně najdete pobočku It’s my life! v OC OMEGA na nám. Svobody, ve druhém patře.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.