• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Proč užívat kolagen a kdy s nim začít

Kolagen It’s my life!Kolagen je základní stavební jednotkou všech pojivových tkání. Jedná se o jednu z nejdůležitějších látek v našem těle, jelikož zajišťuje pružnost a pevnost kůže, pleti, kostí, vazů, šlach, chrupavek, ale i nehtů a vlasů. Tělo si kolagen dokáže v určitém množství, a především v mladém věku, samo vyrobit. S přibývajícím věkem však jeho produkce klesá. Po 30. roce života dochází ke zpomalení až zastavení jeho tvorby. To však negativně ovlivňuje jak pohybový aparát, tak stav kůže a pleti. Proto celý organismus stárne a tvoří se vrásky. Tvorba kolagenu je energeticky velmi náročná a tělo se tomuto procesu ve stáří vyhýbá. Z tohoto důvodu je výhodné kolagen v průběhu života doplňovat.

Ne však každý kolagen je pro tělo dobře vstřebatelný. Nejúčinnější je kolagen již naštěpený a tudíž pro tělo lépe využitelný. Toto nám zajišťuje tzv. hydrolyzovaný kolagen a kolagenové bioaktivní peptidy – Verisol.

Účinky Verisolu

Verisol je klíčovou složkou Smart Collagenu It’s my life!. Je snadno vstřebatelný trávicím systémem a tím je zevnitř kůže našemu tělu okamžitě přístupný. Umožňuje tak zvýšit celkové množství kolagenu v organismu a výrazně pomáhá snížit proces stárnutí pokožky a tvorbu vrásek.

Smart Collagen It’s my life! doporučujeme klientům užívat od 4. kroku diety It’s my life!. Díky aktivním účinkům Verisolu pomůže tento doplněk s nežádoucími důsledky hubnutí jako je povislá kůže, vrásky v obličeji, nezdravě vypadající vlasy a lámavé nehty. V Collagenu It’s my life! je také obsažen vitamín C, který navíc efekt Verisolu výrazně podporuje a tím kůži dodává mladistvý vzhled.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Proteinová dieta pomůže zhubnout nadbytečné kilogramy rychle a bez hladovění.
Na e-shopu můžete nakoupit dietní balíčky, proteinové jídlo a doplňky k hubnutí.

Poradny pro hubnutí

Výživové poradenství

  • Výživové poradny po celé České republice.
  • Odborně vyškolení certifikovaní výživoví poradci.
  • Podrobná analýza těla na váze InBody.
Najít poradnu
Poradíme i po telefonu, volejte +420 800 177 377

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2020 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: IT Monkey, s.r.o.