• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Přírodní sladidla

Třtinový cukr je na světě už velmi dlouho a každý ho dobře zná. Obsahuje spoustu minerálů, enzymů a antibakteriálních látek. Je vhodný na ochucení kaší, tvarohů, jogurtů, přidává se také do dezertů, které neprochází tepelnou úpravou. Nedoporučuje se přidávat do pokrmů, které se upravují vyšší teplotou než 40-50 °C, neboť pak ztrácí své blahodárné účinky a je z něj klasické sladidlo.

Třtinová melasa

Přírodní sladidla

Toto přírodní sladidlo obsahuje spoustu vitamínů a má nízký glykemický index, takže je vhodné i pro diabetiky. Získává se při výrobě třtinového cukru jako vedlejší produkt. Používá se nejen v kuchyni, ale je vhodná i při léčbě depresí, napětí, chudokrevnosti, kožních problémů, při plynatosti, průjmu nebo zácpě. Je vhodná i pro sportovce se zvýšenou výkonností a pro ochranu namáhavých kloubů. Doporučuje se starším lidem pro zlepšení celkového stavu a pohybového aparátu.

Javorový sirup

Získává se nejčastěji z javorové mízy. Cukr, který obsahuje neproniká přímo do krve, ale vstřebává se střevními stěnami a nezatěžuje trávicí systém. Obsahuje množství antioxidantů, minerálů, vitamínů, pomáhá chránit pokožku a je vhodný při léčbě zápalových onemocnění. Hodí se skvěle na palačinky, wafle nebo do kaší.

Stévie

Stévie je přírodní sladidlo, které nemá žádné kalorie. To je způsobeno tím, že naše tělo nedokáže tuto rostlinu strávit, tím pádem nezvyšuje hladinu cukru v krvi, ani nepřispívá k tvorbě zubního kazu. Je 300krát sladší než klasický cukr a je vhodná i pro diabetiky. I v It´s my life! doslazujeme výrobky právě stévií.

Kokosový cukr

Vyrábí se z nektaru z kokosových květů a obsahuje také spoustu vitamínů, minerálů, aminokyselin a vlákninu. Další výhodou je jeho nízký glykemický index. Proto je vhodný i pro diabetiky. Hodí se především při pečení.

I přesto, že tato přírodní sladidla jsou vhodnější než klasický bílý cukr a obsahují mnoho živin, není potřeba to s nimi přehánět. I z nadměrného množství těchto cukrů se totiž dá přibrat.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Proteinová dieta pomůže zhubnout nadbytečné kilogramy rychle a bez hladovění.
Na e-shopu můžete nakoupit dietní balíčky, proteinové jídlo a doplňky k hubnutí.

Poradny pro hubnutí

Výživové poradenství

  • Výživové poradny po celé České republice.
  • Odborně vyškolení certifikovaní výživoví poradci.
  • Podrobná analýza těla na váze InBody.
Najít poradnu
Poradíme i po telefonu, volejte +420 800 177 377

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2021 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: RB