• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Chtěl jsem být dobrým otcem pro svoji dceru

Měl jsem nadváhu, což už pro mě znamenalo vysoký tlak, bolesti zad, špatný spánek atd. V dubnu se nám měla hlavně narodit dcera a nechtěl jsem, abych byl táta, který si s ní nezvládne hrát, aniž by se po 5 minutách zadýchal. Můj hlavní problém byl v tom, že jsem jedl málo a nepravidelně. Po snídaních mi bylo špatně a největší jídlo za celý den byla večeře, po které jsem si ještě dal brambůrky u televize. Musel jsem změnit svůj životní styl.

 

Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl pro zásadní změnu ve svém životě

Proto jsem navštívil pobočku společnosti It’s my life! v Pardubicích, kde mi milá paní Irena vše vysvětlila a po zvážení na speciálním přístroji ukázala přesné hodnoty, které bude potřeba shodit. Začátek pro mě nebyl lehký, protože jsem byl zvyklý jíst denně sladkosti a pít energy drinky, takže jsem si myslel, že to po týdnu vzdám.

Po první kontrole se mi zvedla nálada, když jsem viděl, že i přes počáteční trápení mám dobré výsledky. Po pár týdnech jsem mohl přidat zeleninu a konečně zažít zase pocit, že se do něčeho zakousnu. Vše jsem dodržoval, tak jak jsem dostal předepsané a výsledky se rychle dostavovaly. Postupně jsem přidával normální stravu a váha šla pořád krásně dolů.

Nakonec jsem se dostal na vysněnou váhu. Spousta lidí mi říká, že to jsou vyhozené peníze a že to hned naberu zpět, ale už jen to mě motivuje všem ukázat, že to tak není. Je to opravdu efektivní dieta bez jojo efektu.* Jím 5x denně v podstatě všechna jídla, pravidelně si hlídám váhu a jednou měsíčně chodím na vážení do It’s my life! a vše se drží na stejných hodnotách. Po každé dietě je možné přibrat zpět pokud člověk nemá pevnou vůli.

Chtěl bych poděkovat paní Ireně a It’s my life! za to, že mi pomohla změnit můj životní styl a doporučila co jíst, když chci zhubnout. A všem, kteří mají problém s váhou doporučuji, ať to zkusí. Vše je to jen v naší hlavě!

 

Radkův výsledek je úžasný

*Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

S dietním programem It’s my life! se změníte tak, že vás vaše okolí nepozná. Začněte již dnes.

Proměna Radek

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Proteinová dieta pomůže zhubnout nadbytečné kilogramy rychle a bez hladovění.
Na e-shopu můžete nakoupit dietní balíčky, proteinové jídlo a doplňky k hubnutí.

Poradny pro hubnutí

Výživové poradenství

  • Výživové poradny po celé České republice.
  • Odborně vyškolení certifikovaní výživoví poradci.
  • Podrobná analýza těla na váze InBody.
Najít poradnu
Poradíme i po telefonu, volejte +420 800 177 377

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2021 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: RB