• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Chtěl jsem být dobrým otcem pro svoji dceru

Měl jsem nadváhu, což už pro mě znamenalo vysoký tlak, bolesti zad, špatný spánek atd. V dubnu se nám měla hlavně narodit dcera a nechtěl jsem, abych byl táta, který si s ní nezvládne hrát, aniž by se po 5 minutách zadýchal. Můj hlavní problém byl v tom, že jsem jedl málo a nepravidelně. Po snídaních mi bylo špatně a největší jídlo za celý den byla večeře, po které jsem si ještě dal brambůrky u televize. Musel jsem změnit svůj životní styl.

 

Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl pro zásadní změnu ve svém životě

Proto jsem navštívil pobočku společnosti It’s my life! v Pardubicích, kde mi milá paní Irena vše vysvětlila a po zvážení na speciálním přístroji ukázala přesné hodnoty, které bude potřeba shodit. Začátek pro mě nebyl lehký, protože jsem byl zvyklý jíst denně sladkosti a pít energy drinky, takže jsem si myslel, že to po týdnu vzdám.

Po první kontrole se mi zvedla nálada, když jsem viděl, že i přes počáteční trápení mám dobré výsledky. Po pár týdnech jsem mohl přidat zeleninu a konečně zažít zase pocit, že se do něčeho zakousnu. Vše jsem dodržoval, tak jak jsem dostal předepsané a výsledky se rychle dostavovaly. Postupně jsem přidával normální stravu a váha šla pořád krásně dolů.

Nakonec jsem se dostal na vysněnou váhu. Spousta lidí mi říká, že to jsou vyhozené peníze a že to hned naberu zpět, ale už jen to mě motivuje všem ukázat, že to tak není. Je to opravdu efektivní dieta bez jojo efektu.* Jím 5x denně v podstatě všechna jídla, pravidelně si hlídám váhu a jednou měsíčně chodím na vážení do It’s my life! a vše se drží na stejných hodnotách. Po každé dietě je možné přibrat zpět pokud člověk nemá pevnou vůli.

Chtěl bych poděkovat paní Ireně a It’s my life! za to, že mi pomohla změnit můj životní styl a doporučila co jíst, když chci zhubnout. A všem, kteří mají problém s váhou doporučuji, ať to zkusí. Vše je to jen v naší hlavě!

 

Radkův výsledek je úžasný

*Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

S dietním programem It’s my life! se změníte tak, že vás vaše okolí nepozná. Začněte již dnes.

Proměna Radek

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

Výživové poradenství

  • Již sestavené dietní plány.
  • Odborně vyškolení certifikovaní a výživoví poradci.
  • Podrobní analýza těla na váze InBody.
  • Najdete nás ZDE

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.