• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Díky výživovému poradci se mi podařilo zhubnout

První týden proběhl docela v pohodě. Druhý týden mi začalo vadit, že nemůžu ovoce. Na zahradě postupně dozrávaly jahody, maliny, borůvky a další ovoce. Začínala krize. Další krize nastala s prázdninovým grilováním, návštěvami a s tím spojeným popíjením vínka.

 

Začátky jsou těžké, ale díky poradcům It’s my life to jde!

Mojí velkou podporou byla paní Zvěřinová. Dvakrát jsem byla rozhodnutá tento program ukončit. Paní Zvěřinová mě vždy dokázala povzbudit tak, že jsem pokračovala dál. Byla mi vždy velkou oporou a bez ní bych to nikdy nedokázala.

 

V rozhodnutí pomohla příjemná chuť výrobků

K samotným výrobkům společnosti musím říci, že jsou úplně vynikající. Ranní kaše nemá konkurenci, polévky úžasné a ke koktejlům nemám vůbec co říci – vynikající. Rovněž tak večerní omelety byly vynikající.

Společnost nabízí samozřejmě spoustu dalších produktů, jako je např. sušené maso, těstoviny, zmrzlinu apod. Nechci tvrdit, že hubnutí bylo vždy jednoduché, ale výsledek stojí za to. Ještě jednou děkuji paní Zvěřinové a vřele všem doporučuji to zkusit. Výsledek je zaručený. Sama bych tomu nikdy nevěřila. Zhubla jsem nad své očekávání a váha neustále klesá. Jsem ráda, že jsem tuto společnost navštívila i přesto, že jsem o takovém úbytku váhy ani nesnila. Pokud bych potřebovala znovu hubnout, tak jedině se společností It’s my life!

*Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Miroslava Snášelová proměna

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

Výživové poradenství

  • Již sestavené dietní plány.
  • Odborně vyškolení certifikovaní a výživoví poradci.
  • Podrobní analýza těla na váze InBody.
  • Najdete nás ZDE

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.