• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Miroslava Snášelová

| přidáno: 21.03.2019

Informace o společnosti It’s my life! mi poskytla kamarádka. Během hodiny jsem se rozhodla to zkusit. První týden proběhl docela v pohodě. Druhý týden mi začalo vadit, že nemůžu ovoce.

Na zahradě postupně dozrávaly jahody, maliny, borůvky a další ovoce. Začínala krize. Další krize nastala s prázdninovým grilováním, návštěvami a s tím spojeným popíjením vínka. Mojí velkou podporou byla paní Zvěřinová. Dvakrát jsem byla rozhodnutá tento program ukončit. Paní Zvěřinová mě vždy dokázala povzbudit tak, že jsem pokračovala dál. Byla mi vždy velkou oporou a bez ní bych to nikdy nedokázala.*

*Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

K samotným výrobkům společnosti musím říci, že jsou úplně vynikající. Ranní kaše nemá konkurenci, polévky úžasné a ke koktejlům nemám vůbec co říci – vynikající. Rovněž tak večerní omelety byly vynikající.

Společnost nabízí samozřejmě spoustu dalších produktů, jako je např. sušené maso, těstoviny, zmrzlinu apod. Nechci tvrdit, že hubnutí bylo vždy jednoduché, ale výsledek stojí za to. Ještě jednou děkuji paní Zvěřinové a vřele všem doporučuji to zkusit. Výsledek je zaručený. Sama bych tomu nikdy nevěřila. Chtěla jsem zhubnout 8 kg. K dnešnímu dni jsem zhubla 20 kg a váha neustále klesá. Jsem ráda, že jsem tuto společnost navštívila i přesto, že jsem o takovém úbytku váhy ani nesnila. Pokud bych potřebovala znovu hubnout, tak jedině se společností It’s my life!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2019 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: IT Monkey, s.r.o.