• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Miloš Pokorný

| přidáno: 12.03.2019

„Překonal jsem sám sebe“, tvrdí o hubnutí s It’s my life! Miloš Pokorný

Miloš Pokorný se do hubnutí s It’s my life! pustil společně s Geňou a Patrikem Hezuckým. Akci Hubneme společně trojice nedávno úspěšně zakončila s ohromujícími výsledky. Dohromady pánové zhubli neuvěřitelných 30 kg!

Sám Miloš se během hubnutí prý překonal. Vůbec totiž nečekal, že se mu podaří zhubnout okolo 13 kg.* „Vzhledem k mému věku jsem to opravdu nečekal, mým cílem bylo zhubnout 10 kg, takže jsem s výsledkem velmi spokojený,“ svěřil se nám Miloš a dokonce přiznal, že by do hubnutí šel klidně znovu.

„Je to něco, co se dá klidně zopakovat, pokud například po Vánocích přiberete pár kilo. To u nás chlapů rozhodně není nic neobvyklého, takže tohle je skvělý způsob, jak se dostat zpátky do formy.“

A dostávání se do formy šlo Milošovi opravdu dobře, jak jste si mohli všimnout na Facebooku It’s my life!, kam všichni tři účastníci pravidelně sdíleli videa, jak cvičí. Sám Miloš si dokonce domů pořídil rotoped.

Každá změna životního stylu je však trochu složitá a ani Milošova kila nešla dolů jen tak. „Nejtěžší pro mě bylo dodržovat tříhodinnové intervaly mezi jídly. Člověk přeci jenom pořád někde běhá. Musel jsem si dokonce nastavovat budík,“ přiznal.

A jak se vypořádal s chutěmi na něco dobrého? „Samozřejmě je někdy těžké potlačit svoje chutě. I já jsem milovníkem dobrého jídla a vína, ale určitě se to dá zvládnout, pokud aspoň trochu chcete.

*Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Zhubněte po vzoru Miloše pokorného i Vy. Začít můžete s Výhodným balíčkem It´s my life! již dnes.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2019 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: IT Monkey, s.r.o.