• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Po návratu z dovolené a postavení se na váhu ve mně vypuklo zděšení, kolik zbytečných kilogramů nosím

O fungujícím dietním programu It’s my life! jsem se poprvé dozvěděl na dovolené, kde mě s ním seznámili manželé Líbalovi. Vysvětlili mi ochotně, jak program funguje a jakých výsledků se dá dosáhnout. Veškeré pochybnosti v mé hlavě hned rozehnali fotografiemi svých výsledků a výsledky svých přátel.

 

Jak jsem začal hubnout?

Po návratu z dovolené a postavení se na váhu ve mně vypuklo zděšení, kolik zbytečných kilogramů nosím. Cítil jsem se stále unavený a chtělo se mi pořád spát. Takže rozhodování, co se zbytečnými kilogramy, bylo rychlé. Domluvil jsem si konzultaci a vstoupil do dietního programu It’s my life!.*

Od té doby u mě nastal nový stravovací řád, který jsem před nastoupením do programu moc neměl. Naučil jsem se jist pětkrát denně a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. I když první dny byly krušné, nenechal jsem se odradit. Teď už se cítím daleko lépe, zbytečné kilogramy jsou pryč. Mám plno energie, která mi opět dovoluje se věnovat sportovním aktivitám ve větší míře nežli dříve.

Dietní program It’s my life mohu jen vřele doporučit všem svým známým :o)).

 

Zaujalo vás, jak Michal hubnul?

Nečekejte a začněte Vaši proměnu již dnes! Začněte s některým z Výhodných balíčků It’s my life!.

*Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Před a po hubnutí Michala
O fungujícím dietním programu It’s my life! jsem se poprvé dozvěděl na dovolené, kde mě s ním seznámili manželé Líbalovi.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

Výživové poradenství

  • Již sestavené dietní plány.
  • Odborně vyškolení certifikovaní a výživoví poradci.
  • Podrobní analýza těla na váze InBody.
  • Najdete nás ZDE

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.