• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Za 3 měsíce jsem zhubla na vysněnou váhu

Jsem bohužel věčný bojovník s váhou a celý život se snažím s ní pracovat – spíš než dietami změnou životosprávy. Vždy to jakž takž fungovalo, až do porodu mé dcery.

 

Proč jsem se rozhodla hubnout s dietou It’s my life!?

Vše ale (jako většinou s dětmi) bylo jinak a díky velmi náročnému porodu císařem a zdravotním komplikacím po porodu jsem cvičit nemohla, a navíc díky stresu stále přibírala. Když bylo malé 9 měsíců, vážila jsem totéž, co při porodu a jelikož jsem přestávala kojit, věděla jsem, že musím něco zásadního změnit.

Tehdy jsem se pod vedením mé známé rozhodla zkusit to s dietou It’s my life!. Za 3 měsíce jsem se dostala na vysněnou váhu a především se mi vrátila energie, tělo si ohromně oddechlo, že už nemusí tahat ty kg navíc. It’s my life! mi však nejvíc pomohlo psychicky. Někdy se totiž člověk může dostat do situace, kdy už si nepřipadá jako ve svém těle a zdraví mu nedovolí chodit běhat, nebo cvičit jako dřív a diety nejsou udržitelné. Takže v mnohém mi svým způsobem „zachránil život“.*

 

Je důležité mít motivaci

A co bylo nejtěžší? Je to jen v hlavě – chce to co, co vždycky, když chcete něčeho dosáhnout. Prostě se zabejčit, že to dáte a držet a držet. Když má člověk skvělou motivaci, jde to. A jak správně říkal kamarád – když přežiješ první 3 dny, přežiješ vše…  Takže asi nejsložitější bylo prokousat se všemi chutěmi a jídly a zjistit, co zvládnu jíst a jaké to bude. A když jsem pak dokázala jít i do hospody s kamarády a ty si ani nevšimli, že tam sedím jen o čaji, zatímco si dávala grilovaná žebra a pivo… pochopila jsem, že zvládnu všechno. No a za měsíc už jsem si ta žebra dávala se zeleninou taky. Pořád jsem si opakovala… co je měsíc nebo týden ve srovnání s měsíci a roky života v lepším zdraví. Takže až přežijete první týden, zjistíte, co vám chutná a co dokážete jíst, pořád si jen připomínejte ten cíl a vydržte… od 3. fáze je to už o hodně snazší…

 

Jana zhubla na svoji vysněnou váhu. A co vy?

Nečekejte a začněte Vaši proměnu již dnes! Začněte s některým z Výhodných balíčků It’s my life!.

*Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Jana zhubla
Rozhodla jsem se zkusit dietu It’s my life!

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

Výživové poradenství

  • Již sestavené dietní plány.
  • Odborně vyškolení certifikovaní a výživoví poradci.
  • Podrobní analýza těla na váze InBody.
  • Najdete nás ZDE

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.