• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Jiří

| přidáno: 29.03.2019

K dietě mě přivedl kamarád, který se „ ztrácel před očima“. Jednou jsem s ním šel na konzultaci k jeho poradkyni, abych si poslechnul na jakém principu dieta It‘s my life! funguje. Po pár dnech jsem se rozhodnul, že to také zkusím a objednal jsem si schůzku.

Po prvním týdnu jsem byl mile překvapen úbytkem mojí váhy, bez hladovění, a hlavně, váha ubývala z vnitřního tuku.

Po pár týdnech jsem byl o pár kilo lehčí. Protože se mi občas začala točit hlava, zašel jsem ke svojí obvodní lékařce a ta mi naměřila nízký tlak. Snížili mě postupně léky, které jsem bral na vysoký krevní tlak již druhým rokem. Toto se opakovalo ještě dvakrát, až do úplného vysazení léků. Po kontrole krevních testů mi doktorka vysadila i léky na vysoký cholesterol. Takže po 3,5 měsících jsem bez všech léků. V It‘s my life! mě postupně naučili, jak se stravovat a změnili moje dosavadní návyky což vedlo ke zlepšení mého zdravotního stavu a ke změně postavy. Nyní i po několika měsících se moje váha drží na hodnotě, se kterou jsem dietu ukončil.*  Cítím se mnohem lépe, jsem bez léků, takže jsem byl vlastně odměněn dvakrát.

Za to všechno vděčím It‘s my life! a její skvělé poradkyni.

*Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Jiří to úspěšně zvládnul. Nečekejte a začněte Vaši proměnu již dnes! Začněte s některým z Výhodných balíčků It´s my life!.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2019 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: IT Monkey, s.r.o.