• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Jana Vaňková

Jana Vaňková

Jmenuji se Jana Vaňková, jsem nutriční terapeutka, instruktorka fitness, aktivní přednášející a pořádám akce, které pomáhají lidem zlepšit jejich návyky a tím také zdraví.

Ráda přijímám životní výzvy, které mi pomohou poznat své tělo lépe a proto jsem prošla také přípravami bikiny fitness. V současné době už však sport beru opravdu jako nedílnou součást života a pomocníka ke zdraví, nyní jsem v přípravě na spartanrace.

 

Firma It’s my life mě oslovila s cílem objektivně zhodnotit jejich výrobky, které prošly revolucí a mají zcela nové složení. Ve své soukromé praxi nepracuji s žádnou náhradou stravy, ale tuto výzvu jsem naprosto otevřeně přijala. Vím, že si právě nyní, v čase po Vánocích můžeme tímto oboustranně vypomoci, jelikož mě čeká situace stěhování, aktivní trénování a cestování. It’s my life mi nabízí částečnou náhradu stravy s nižším obsahem sacharidů na pár týdnů právě v této době, v době časového chaosu. Nebudu standardní příklad, jelikož neprojdu redukčním programem, ale jak zmiňuji, posoudím složení, ale prožiju si, jak produkty chutnají, co obsahují, co obnáší jejich příprava a jak se v režimu s částečnou náhradou cítím i přes náročnější období tréninků a cest.

Moje testování s It’s my life!

Cílem mého testování bylo objektivně zhodnotit produkty a koncept této firmy.

Pochopila jsem, jak firma pracuje a na koho cílí. Předem je potřeba říci, že jejich programy jsou nejenom o produktech ale o také lidech, tedy samotných poradcích, jako v každé franšízové firmě. Já měla opravdu příjemné a vzdělané poradkyně, přímo vystudované nutriční terapeutky. Co jsem pochopila, firma cílí na uživatele, kteří v nynější době plné shonu, nejsou schopni věnovat svému režimu (stravovacímu tak i pohybovému) tolik poctivosti a času, kolik by si jejich zdraví zasloužilo. Mají k tomu svůj důvod a potřebují radikální změnu – „rychle a jednoduše“. Toto řešení má své výhody i nevýhody. Poradci jsou si toho náležitě vědomi a proto po programu, kdy je klientovi předáváno určité spektrum produktů navrhují klientům jídelníčky s přechodem na běžnou stravu. Já se nízkofrekvenčně a nízkosacharidově stravuji již delší čas proto mi jen „dosadili“ produkty s větou „Jani uvidíte, jak se budete s našimi produkty cítit“.

Nebyla jsem standardní tester, jelikož jsem produkty používala pouze jako doplněk mého stravování a do toho jsem mívala tréninky, připravuji se na spartan race. S produkty jsem se cítila dobře, zasyceně. Měla jsem 2 produkty denně a 2 jídla nebo 1 produkt a dvě pevná jídla, režim mi vyhovoval. Při mém stěhovacím období mě byli dobrou záchranou. Spolupráci hodnotím kladně a vypíši zde produkty, které mi po čas spolupráce vyhovovaly.

Testované produkty, které mi vyhovovaly

První z nich byl Proteinový chléb.
Český výrobek. Směs velmi jednoduše připravíte dle postupu a upečete. Chléb má pěkné složení, snadno se připravuje a moc dobře chutná.

Druhým produktem jsou koktejly, chuťově velmi zajímavé a sytící, až mě překvapily. Pro uživatele, který by se jinak odbyl musli tyčinkou, fastfoodem, bagetou či croissantem je volba koktejlů jistě chytrou variantou, jelikož obsahují spektrum makro i mikroživin. Mě posloužily v autě při přesunech a náročných dnech plných jednání a cestování.
Co se týče složení, mám výhrady k přísadám. Na celkové množství produktu je jich tam ale opravdu málo.
Oblíbené příchutě: banán, lesní směs

Třetím produktem jsou proteinové karbanátky – oceňuji složení i myšlenku, chuť perfektní, příprava jednoduchá. Složení hrachový protein, sušená rajčata, psyllium, česnek, droždí, sůl a tymián? Pecka.

Dále tu máme Proteinovou bulku – za mě famózní pečivo, složením i chutí a rychlostí přípravy. Složení: pohanková mouka, hrachový protein, droždí psyllium, kmín a sůl. Nejraději ji mám z čerstvým máslem například k vajíčkům ke snídani, pokud snídám.

Sušená masa a nealkoholická vína

Praktickou věcí jsou i sušená masa, v Itálii jsem je v době testování využívala na cestách, jelikož jsem nevěděla co kde za obchody bude k dispozici a v Miláně je v centru dosti draho, vzhledem k tomu, že jsem neměla možnost si na pokoji uvařit, každodenní strava v kvalitních restauracích by se mi nevyplatila. Škoda těch pár gramů cukerné složky ale opět se dostáváme k otázce – pro koho je cesta začít s produkty vhodná. Ten kdo si dá na svačinu buchtu z pekárny, tyčinku z automatu, mysli tyčku od Emca nebo Jogobella ovocný jogurt, pro něj jsou 2 g cukru na balení sušeného masa v dresingu naprosto pozitivní posun.

Na oslavě mých narozenin zabodovalo nealkoholické víno, které byste od alkoholického nepoznali (alespoň ne vinaři „na baterky“ jako já J ). Moji přátelé jej též moc chválili. Je to kvalitní víno dobré polosladké chuti značky Michlovsky.

Nechutnaly mi deserty, jsou na mě příliš sladké. Co se týče polévek, též to není má parketa.

V sortimentu jsem měla i ořechy, dále u poradců zakoupíte i české ghí a ořechová másla. Líbí se mi komplexnost, byla bych jako klientka v péči dobrých poradkyň, jsem spokojená. Pokud narazíte jako já na dobré poradce, poradí vám jak smysluplně naložit s aktuální situací a zajistí vcelku rychlou transformaci. Pokud jej budete poslouchat až do konce, což je přechod na běžnou stravu, tato cesta může být pro mnoho lidí velkým pomocníkem.

Líbí se vám Janina proměna? Nečekejte a začněte Vaši proměnu již dnes! Začněte s některým z Výhodných balíčků It’s my life!.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

Výživové poradenství

  • Již sestavené dietní plány.
  • Odborně vyškolení certifikovaní a výživoví poradci.
  • Podrobní analýza těla na váze InBody.
  • Najdete nás ZDE

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.