• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Obezita u dětí a sladkosti pro děti

Asi každý z nás byl v dětství na sladké. Kdo by se netěšil na sladkou odměnu, kterou nás odměňovaly především babičky. Právě v dětství však může vzniknout závislost na sladkém, se kterou pak někteří bojují i celý život.

Obezita u dětí

Obezita je v dnešní době jednou z nejčastějších metabolických poruch. Především u dětí a mládeže je pak závažným problémem. Dítě si může obezitu a zdravotní problémy s ní spojené odnést až do dospělosti. S obezitou se pojí například kardiovaskulární choroby, diabetes, spánkové apnoe, astma, vysoký krevní tlak apod. Navíc může mít vliv i na psychiku jedince.

Pohyb a vyvážená strava u dětí je stejně důležitá jako u dospělých. Proto je nezbytné, aby rodiče byli dobrými příklady pro své ratolesti. Co se v dětství a dospívání naučí, se pak v dospělosti těžko odnaučují. Vědecké studie dokazují, že obezita u rodičů může neblaze ovlivnit fyzický i psychický stav dítěte.

Rodiče by tedy děti měli vést ke zdravé, vyvážené stravě a pravidelnému pohybu. Sladkosti jsou většinou plné rafinovaných cukrů, nezdravých tuků a neobsahují žádné živiny a vitamíny, potřebné pro vývoj dítěte.

Dokonce i my v It´s my life! myslíme na děti a není nám lhostejný jejich vývoj. Někteří výživoví poradci s dětmi dokonce pracují. Zdravou alternativou za sladkosti jsou například tyčinky It´s my life!, které neobsahují žádná umělá barviva ani konzervanty, a dokonce ani žádný přidaný cukr. Spousta dětí i dospělých preferuje slazené nápoje, proto jsme vymysleli zdravou alternativu a v nabídce máme nápoje, které neobsahují rafinovaný cukr a jsou slazené stévií.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Proteinová dieta pomůže zhubnout nadbytečné kilogramy rychle a bez hladovění.
Na e-shopu můžete nakoupit dietní balíčky, proteinové jídlo a doplňky k hubnutí.

Poradny pro hubnutí

Výživové poradenství

  • Výživové poradny po celé České republice.
  • Odborně vyškolení certifikovaní výživoví poradci.
  • Podrobná analýza těla na váze InBody.
Najít poradnu
Poradíme i po telefonu, volejte +420 800 177 377

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2021 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: RB