• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Nealkoholická vína It’s my life!

Držíte dietu a nechcete si kazit vaše dosavadní výsledky alkoholickými nápoji, ale na druhou stranu nechcete sedět na oslavě se sklenicí vody? Nemusíte si odepírat chuť vína, protože máme pro vás na všech pobočkách nachystaná skvělá nealkoholická vína, která jsou chuťově výborná a nebudete mít tak výčitky svědomí po jejich konzumaci. Je to také skvělá alternativa, když jste řidič a nemůžete pít alkohol.

Výroba a složení nealkoholického vína It’s my life!

Nealkoholická vína It’s my life - červené, bílé a růžovéNealkoholická vína se vyrábějí metodou sekundárního kvašení, kdy dochází k navrácení částí dříve oddělených aromat. Obsahují přírodní oxid uhličitý, který podporuje zachování čerstvosti a stability vína. Během výroby nealkoholických vín se nepoužívá jiných stabilizátorů či konzervačních látek, pouze oxid siřičitý. Speciálně pro nás jej vyrábí uznávaný vinař z Moravy.
Nealkoholické víno má blahodárný vliv na organismus, díky zvýšenému obsahu enzymů, organických kyselin a látek polyfenolového komplexu příznivě působí na trávení a na rozdíl od alkoholických vín, při jejichž konzumaci je organismus nucen vynaložit energii na trávení alkoholu, při konzumaci nealkoholických vín je veškerá energie využita na trávení potravy.
Konzumací nealkoholického vína snižujete hladinu cholesterolu, preventivně působí např. proti mozkové mrtvici, infarktu myokardu či kornatění cév a také podporuje krevní i srdeční systém. Na rozdíl od alkoholického vína obsahuje cca 1/3 kalorií, což je přibližně 195 kJ.

 

Jaké množství nealkoholického vína si mohu dovolit?

Nealkoholické víno doporučujeme naším klientům od 3. fáze redukčního programu – nejlépe k obědu. Maximální povolené množství je 2 dcl na den. Musíme brát na vědomí, že nealkoholická vína se nezapočítávají do pitného režimu. V naší nabídce najdete:

Bílé víno

Pro milovníky bílého vína zde máme skvělou alternativu. Tohle víno je vyráběno z odrůd Veltlínského zeleného vína, Ryzlinku rýnského, Chardonnay a další. Doporučujeme podávat vychlazené a především k salátům.

Růžové víno

Naše růžové víno má pikantní a zároveň svěží chuť. Je vhodné k bílému masu, jako jsou ryby a kuře. Na výrobu se používá například známá Frankovka nebo Pinot noir.

Červené víno

Červené víno má příjemnou trpkou chuť. Podává se vychlazené a spíše k červenému masu. Na výrobu se používají stejné odrůdy jako u růžového vína.

Proč ochutnat víno It’s my life!?

  1. Naše vína mají blahodárný vliv na organismus- obsahují enzymy a další organické kyseliny, které mají skvělý vliv na trávení.
  2. Nezatěžují organismus jako nezdravý alkohol, naopak pomáhají v procesu trávení díky svému složení.
  3. V průměru vína obsahují na 1 dcl 4,7 g sacharidů. Pochutnáte si a zároveň nemusíte mít výčitky svědomí, že jste porušili dietu.
  4. Nebudete se cítit trapně, když všichni kolem vás drží v ruce skleničku vína, protože vy si do ní můžete nalít nealkoholické víno a nikdo nic nepozná a nebudete muset nic vysvětlovat.

K zakoupení ve všech výživových poradnách a na eshopu It’s my life!

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Proteinová dieta pomůže zhubnout nadbytečné kilogramy rychle a bez hladovění.
Na e-shopu můžete nakoupit dietní balíčky, proteinové jídlo a doplňky k hubnutí.

Poradny pro hubnutí

Výživové poradenství

  • Výživové poradny po celé České republice.
  • Odborně vyškolení certifikovaní výživoví poradci.
  • Podrobná analýza těla na váze InBody.
Najít poradnu
Poradíme i po telefonu, volejte +420 800 177 377

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2020 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: IT Monkey, s.r.o.