• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Kůže a dieta

Kategorie: Obecné | přidáno: 21.03.2019

Proč vzniká povislá kůže?

Při přibírání na váze se tuk někde musí ukládat. Ukládá se okolo orgánů a pod kůží, která se postupně natahuje, čím více přibíráme. A tak to pokračuje stále dokola, dokud se nerozhodneme něco změnit. Příliš rychlé hubnutí může způsobit, že kůže začne viset. Ať se snažíte zhubnout tuk na břiše, zhubnout v pase nebo v jiných problematických partiích, vždy dbejte následujícím zásadám.

– Hlavní je dodržovat pitný režim. Kůže potřebuje kvalitní hydrataci. A i naši klienti mají povinný pitný režim minimálně 2 litry vody denně.

– Správná strava je pro kůži také velice důležitá. Především kolagen a elastin jsou pro kůži nezbytné živiny.

– Najděte si vhodnou pohybovou aktivitu, která pomůže nejen při redukci váhy a odbourávání tuků, ale také při zpevňování povislé kůže.

– Věnujte své kůži dostatečnou péči. Při péči o povislou kůži je důležité dbát především na její regeneraci. Naši poradci doporučují ve čtvrté fázi redukčního programu kůru It’s my life! Beauty Collagen, která obsahuje kolagen, kyselinu hyaluronovou, extrakty z arónie, lutein a vitamín C.

Na pobočkách It’s my life! si také můžete zakoupit přírodní kosmetiku Natura Siberica. Především doporučujeme zeštíhlující tělový krém z řady Faroe Islands. Jedná se o krém s výtažky z řas z Faerských ostrovů. Ty napomáhají k pevnější a hladší pokožce. Sibiřský jalovec, který je další složkou krému, obsahuje kyselinu mravenčí a askorbovou, které pomáhají zvýšit pružnost pokožky a zanechávají ji hladkou.

Dalším „zázračným“ produktem značky Natura Siberica je Kam-Chat-Ka-Sérum proti striím z mořských řas Nori. Sérum pomáhá redukovat viditelnost existujících strií a působí preventivně proti vzniku nových. Kůže je pevnější a více elastická.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2019 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: IT Monkey, s.r.o.