• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Jak efektivně zhubnout do svatby?

Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů našeho života. Všichni chceme na svatbě vypadat co nejlépe. Nejen nevěsty, ale i ostatní svatebčané si před svatbou uvědomí, že by měli se svými nadbytečnými kilogramy něco udělat. Jak ale docílit vysněného cíle?

Kdy začít hubnout?

Jak vypadat na svatbě co nejlépe?

Především je důležité si hubnutí nebo dietu naplánovat. Na každým z nás je možnost volby, zdali chceme hubnout pozvolna dodržováním předepsaného jídelníčku v kombinaci s pohybovou aktivitou nebo zvolit rychlejší variantu diety a hubnout v ketóze. Ať se rozhodnete pro jakoukoliv variantu hubnutí, je vždy vhodnější předem navštívit výživového poradce. Ten vám na základě vašeho cíle, doporučí správný proces způsob hubnutí. Pokud budete docházet na pravidelné konzultace, během nichž zjistíte, že hubnutí opravdu funguje, o to víc vás to namotivuje a hubnutí se stane o to úspěšnějším.

Co když se rozhodnu hubnout na poslední chvíli?

Poslední dobou se však množí případy, kdy si na poslední chvíli uvědomíme, že potřebujeme zhubnout co nejrychleji a pomocí jídelníčku přebytečná kila dolů takto rychle nepůjdou. Nezbývá nám pak jiná možnost, než hubnout pomocí diety It’s my life!, která funguje na principu ketózy. Dieta je plná vitamínů a minerálních látek, takže se nemusíte bát, že by vašemu tělu cokoliv chybělo. Striktním omezením sacharidů tak dojde mnohem rychleji ke spalování tuků, což se velmi brzy projeví nejen na úbytku kilogramů, ale především na úbytku centimetrů.

Důležité je si také uvědomit, ze kterých partiích hubnete nejdříve a s tím také počítat při výběru vhodných svatebních šatů, nebo svatebního obleku. Jelikož ženská prsa jsou plná tuku, často se stává, že při hubnutí se začnou prvně ztrácet právě ony. V tomto případě je pak vhodné volit šaty korzetového typu.

Ať už během předsvatebního období dodržujete jakýkoliv dietní režim, neměl by se svatební den stát dnem, kdy sníte vše, na co přijdete. Žaludek na to nemusí reagovat nejlépe. V tomto případě je vhodné zařadit i náš doplněk stravy „Eprozym“, který se užívá před jídlem nebo v průběhu jídla 1-2x denně. Napomáhá trávení a odstraňuje případné obtěžující nadýmání.

Důležité je nezapomínat na to, že po konzumaci jednoho salátu ještě nikdo nezhubl a z jedné pizzy naopak nikdo nepřibral. Užijte si váš den, ale pak se opět vraťte ke zdravému životnímu stylu.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Proteinová dieta pomůže zhubnout nadbytečné kilogramy rychle a bez hladovění.
Na e-shopu můžete nakoupit dietní balíčky, proteinové jídlo a doplňky k hubnutí.

Poradny pro hubnutí

Výživové poradenství

  • Výživové poradny po celé České republice.
  • Odborně vyškolení certifikovaní výživoví poradci.
  • Podrobná analýza těla na váze InBody.
Najít poradnu
Poradíme i po telefonu, volejte +420 800 177 377

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2021 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: RB