• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Chci zhubnout 6–10 kg

Zhubnete s námi za 7 týdnů

Průměrná cena diety 266 Kč/den

Pro hubnutí potřebujete 189 porcí

Potřebujete zhubnout 6–10 kg

1 fáze

První dva týdny budete jíst 5 porcí denně

Nejdůležitější je dostatečný pitný režim, pravidelnost v jídle a dodržování všech porcí. Dostatečný odpočinek je důležitý zejména v prví fázi, jelikož začátek diety nemusí být úplně snadný. Rozhodně nedoporučujeme zařazovat fyzickou aktivitu.

2 fáze

Další dva týdny budete jíst 5 porcí denně

I v druhé fázi jsou důležitá všechny pravidla jako u první fáze. Je pro vás však připravený bonus, a to ve formě syrové bílé a zelené zeleniny, kterou můžete pojídat k porcím It´s my life!

3 fáze

Pátý týden budete jíst 4 porce denně

Naučené návyky máte zažité a to nejtěžší už máte za sebou. Nyní je potřeba se pořádně odměnit. Ve třetí fázi si dopřejete porce libového masa nebo ryby s bílou či zelenou zeleninou. Zároveň můžete začít zařazovat lehčí fyzickou aktivitu.

4 fáze

Šestý týden budete jíst 2 porce denně

Ve čtvrté fázi budete jíst pouze 2 sáčky denně a to na snídani a večeři. Obědy zůstanou stejné jako ve třetí fázi, ale místo It’s my life! sáčků na svačiny budete mít bílkoviny jako jsou jogurty, sýry, šunky, kefíry, Cottage apod.

5 fáze

Sedmý týden budete jíst 1 porci denně

Už se blížíte téměř do cíle. V páté fázi zůstává pouze jedna It’s my life porce a to na večeři. Proč zrovna na večeři, když ráno nestíháte a je pro vás jednodušší dát si rychlý sáček? Protože večery jsou pro většinu z nás krizové a máme tendenci sníst na co přijdeme. Sáček IML vám bude v boji proti takovému ujídání skvělým pomocníkem.

Proč si vybrat It's my life!?

  • Jsme ryze česká firma
  • Uvidíte rychlé úbytky váhy
  • Nebudete hladovět
  • Všimnete si lepší nálady
  • Sníží se vaše chuť na sladké
  • Budete hubnout bezpečně
  • Sníží se vám cholesterol
  • Zlepší se vám pleť

Jak funguje proteinová dieta?

Proteinovou dietu můžete znát táke pod názvy jako ketodieta, ketogenní, bílkovinová nebo bílkovinná dieta. Pod všemi těmito pojmy se však skrývá totéž.

Jak už samotný název napovídá, hlavním principem keto diety je navyšení příjmu kvalitních bílkovin (proteinů) a tuků za současného snížení sacharidů na minimum. Díky tomu nastává v těle metabolický stav zvaný ketóza.

Co je to ketóza?

Ketóza je přirozený stav, ve kterém tělo využívá jako zdroj své energie téměř výhradně vlastní tukové zásoby. „Vaše tělo bude spalovat tuky i bez jakékoliv fyzické aktivity a vy budete hubnout.“

Kdy tělo začně hubnout?

Jakmile tělo spotřebuje zásobu vlastních sacharidů, nastává ketóza. Tento proces nastane zhruba po 2-4 dnech při správném dodržení všech pravidel. Následně tělo začíná využívat jako hlavní zdroj energie vlastní tukové zásoby. Jednoduchou cestou, jak se dostat do ketózy, je proteinová dieta It’s my life! Díky ní se do tohoto stavu dostanete hned v prvních 2-4 dnech.

Jídelníček na míru

Kromě našeho dietního programu nabízíme sestavení dietního jídelníčku ušitého na míru přesně podle vašich potřeb.

Jídelníček je sestaven z běžně dostupných potravin. Může si jej nechat sestavit kdokoliv, podmínkou je konzultace s našim výživovým poradcem a vážení na přístroji InBody. To vše je pro vás nachystáno na pobočkách It’s my life!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2019 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: IT Monkey, s.r.o.