Co je It's my life!?

It's my life! je vyvážený stravovací program speciálně sestavený tak, aby nastartoval zdravý proces hubnutí ve Vašem těle.

1. Jak program funguje?

Stravovací program It's my life! je komplexní proteinová, a především vysoce efektivní dieta, založená na postupném, zdravém hubnutí na základě rozmanitého a vyváženého jídelníčku sestaveného odborníky.

Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a současnému snížení příjmu sacharidů a jednoduchých cukrů vzniká metabolický proces zvaný ketóza. Právě ketóza je klíčem k efektivnímu úbytku tuku (nikoli svalové tkáně) a hmotnosti.

Každý zákazník od nás po první schůzce a měření dostane plně vypracovaný plán na míru, který s pomocí našich poradců dodržuje několik týdnů až měsíců.

2. V čem je tato dieta lepší než ostatní?

V našem programu It's my life!, který je zaměřen na redukci tělesné hmotnosti prostřednictvím spalování tělesných tuků, nikoliv svaloviny, je pro nás prioritou osobní přístup ke klientovi a zohlednění jeho zdravotního stavu. S každým klientem zakládáme osobní kartu, kterou řádně evidujeme spolu s historií a vývojem tělesných ukazatelů s ohledem na očekávaný výsledek.

Zakládáme si na odbornosti našich poradců, kteří se během roku neustále vzdělávají, i s ohledem na vývoj nových trendů ve výživě.

Na rozdíl od e-shopových prodejců my v It'smy life! víme, komu naše výrobky prodáváme, tudíž se nemůže stát, aby dietní program zahájil klient se závažným onemocněním kontraproduktivním s ketózou (rakovina, nemoci jater, ledvin aj.) a ve stavu, kdy by mu mohl celý proces uškodit.

Každý klient dostane od svého poradce nastaven redukční programu na míru a dle jeho potřeb, s ohledem na dosažení očekávaného výsledku, včetně následného poradenství ve výživě (jídelníčky na míru), pohybových aktivitách a životního stylu. Na základě průběžných konzultací a měření, navrhujeme klientovi další postup v jeho programu a snažíme se mu všechny naše kroky zdůvodnit tak, aby se i on sám dokázal vyvarovat chyb ve stravování a aby nevědomě nenarušil výsledek programu.

Spolupracujeme s odborníky ve výživě, lékařství a jiných oborech souvisejících s redukcí tělesné váhy.

K naší práci využíváme moderního a sofistikovaného přístupu k analýze každého klienta ve spojení s nejmodernějšími přístroji na trhu – zaměření na redukci tuků, dosažení přirozené ketózy (je třeba dávat pozor na to, že skutečné ketózy lze dosáhnout pouze při zvýšeném příjmu kvalitních a dobře stravitelných bílkovin – minimálně 30% celkového příjmu, vyváženém příjmu kvalitních tuků – do 30% celkového příjmu, avšak čím vyšší % celkového množství tuků, tím menší % nasycených mastných kyselin, max. 50% z celkového množství denního příjmu tuků, při sníženém příjmu sacharidů, zejména cukrů – cukry by neměly při běžné pohybové aktivitě tvořit více než 15% celkového denního příjmu, tento předpoklad musí být splněn pro samotné nastartování ketózy, tedy pro 1. fázi a následně citlivě řízeno a kontrolováno ve fázích dalších). Většina toho, co lze koupit na internetu nejenže těmto pravidlům ve složení neodpovídá, ale také zároveň, při doporučeném množství produktů denně, redukuje svalovou hmotu, neboť člověk při této dietě pouze nepřirozeně hladoví a nedodává tělu ani minimální množství energie stanovené vyhláškou č. 54/2004 Sb.

Složení produktů It's my life! je přizpůsobeno celkové potřebě těla dle stávající legislativy a směrnic (plná náhrada potřeb denního příjmu v oblasti vlákniny, vitamínů, minerálů, proteinů, tuků a dalších stanovených ukazatelů), již při konzumaci 4 jakýchkoliv našich základních produktů je naplněna minimální, doporučená denní dávka vitamínů, minerálů a vlákniny pro dospělou osobu.

Veškerý sortiment It'smy life! je vyrobený v ČR, dle platné legislativy a pod dohledem kontrolních orgánů ČR a je neustále inovován a vylepšován. Naprostá většina konkurenčních produktů se vyrábí na stejné bázi ve Francii a v ČR je pouze balena.

Zakládáme si na kvalitních vstupních surovinách, které nemohou způsobovat žádné zdravotní obtíže, jsou dobře stravitelné a pro tělo 100 % využitelné. A následně naše produkty podrobujeme testům, které potvrzují správnost uváděného složení a hygieny výroby.

Při vývoji výrobků It's my life! myslíme i na osoby, které mají problém s různými potravinovými alergiemi, zejména lepek, laktóza, sója. Téměř žádný zkonkurenčních programů tyto intolerance nezohledňuje.

Díky tomu, že máme s klientem osobní kontakt při pravidelných konzultacích, máme i zpětnou reakci na produkty It's my life!, které podle toho vyvíjíme a zlepšujeme.

Produkty It's my life! na rozdíl od konkurenčních výrobků neobsahují levná sladidla, která škodí zdraví a zároveň ovlivňují chuťové vlastnosti výrobků. Proto klienti po ukončení programu It's my life! nemají tendenci vracet se ke špatným stravovacím návykům.

Naše výrobky It'smy life!, na rozdíl od většiny konkurence, obsahují chrom. Je známo, že při dlouhodobém nedostatku chromu ve stravě může docházet ke snížení citlivosti tkání na inzulin. Tím se zhoršuje schopnost organismu využívat cukr, což vede ke zvýšení jeho množství v krvi. Slinivka břišní se snaží tvořit a vyloučit do krve další inzulin, aby se snížená citlivost vyrovnala. To však vede k poruchám metabolismu cukrů, jejich zvýšené hladině v krvi a následně také ke zvýšení tělesné hmotnosti.

Konkurenční výrobky obsahují velké množství sodíku (Na). Zvýšené množství Na ve stravě způsobuje zadržování vody v organismu a zvyšuje krevní tlak, zatěžuje ledviny a může způsobovat bolest hlavy nebo i sníženou potenci.

Sladká chuť konkurenčních produktů je daná přídavkem fruktózy, glukózy a dextrózy, případně velkým množstvím umělých sladidel, jako je: aspartam (může narušovat metabolismus aminokyselin a využití proteinů a ostatních živin, integritu genetického materiálu, nervových funkcí a hormonální rovnováhy – následně stoupá fyzická potřeba příjmu těchto látek v těle) a acesulfam draselný (metabolicky nepřispívá, nevstřebává se v lidském těle, je pouze vylučován bez užitku, v moči).

Internetové produkty často obsahují více chemických sloučenin, tzv. éček, jejichž pořizovací cena je výrazně nižší než u přírodních produktů, a které mohou ve větším množství způsobovat alergické reakce, astmatické záchvaty, bolesti žaludku nebo hlavy, kopřivku, atopické ekzémy nebo mají projímavé účinky, obsahují tavící soli, a to se odráží jak na chuti, tak i na nižší ceně. Porce v nabídkách internetových prodejců má ve většině případů pouze 25-30 g a nižší celkové hodnoty, v porovnání s našimi produkty, které mají 40 g a obsahují přírodní, biologicky dobře rozložitelné složky.

Minimální nákup v It's my life! je 1 sáček, minimální nákup u většiny internetových prodejců činní týdenní kúru a více. U nás si každý klient může vybrat sám, dle svých chutí z velké škály nabízených produktů, co bude konzumovat, vyzkoušet každý produkt po jedné porci, kdežto jinde musí koupit velké balení stejného produktuna 10-14 dnů.

Věříme, že naše práce a přístup má pro každého našeho klienta nejen v konečném důsledku ekonomicky zajímavější výsledek než u levného zboží odjinud, ale že celý smysl naší činnosti je postaven na hmatatelném výsledku našeho programu, tedy redukci tuků již po prvním týdnu společné práce s klientem.

Váš tým It's my life! (..... neboť je to náš život, který zlepšujeme)

3. Jak dlouho budu hubnout?

Toto není žádná rychlá dieta, která vám poradí, jak co nejrychleji zhubnout. Jde nám především o to, poradit klientům, jak efektivně zhubnout. Základní program je rozvržen do 6 fází. Jednotlivé fáze trvají u každého klienta jinou dobu. S proteinovou dietou It´s my life! dochází u klientů k úbytku v průměru o 1-3 kg čistého tuku týdně.

4. Jak je to s tím jo-jo efektem?

Neporadíme vám, jak zhubnout za týden na vaši vysněnou váhu. Základním principem je postupný přechod ze speciálních na běžné pokrmy. Klient se tak přirozeně učí správným stravovacím návykům, které je žádoucí si uchovat i po skončení programu.

Můžete navíc pravidelně docházet na kontrolní měření a konzultaci zdarma. Nastavení zdravého režimu a možnost obrátit se kdykoliv na odborníka se u stovek našich klientů ukázalo být zásadním pozitivním faktorem na jejich cestě k trvale udržitelné změně.

5. Kolik mě to bude stát?

Přístup ke každému klientovi je zcela individuální, proto i cena pro každého z nás bude jiná a odvíjí se podle našich individuálních potřeb. Dá se říci, že cena za jeden den je nejčastěji 316kč.

Pouze na první schůzce se navíc platí jednorázový poplatek za konzultaci (300kč) a vážení na váze InBody (300kč).


Fáze All-inclusive je pro každého klienta jinak dlouhá (1-3 týdny).

V dalších fázích programu nahrazujete některá jídla pokrmy vlastní přípravy; cena za produkty It´s my life! se tedy snižuje. Výhodou je zde snadná měřitelnost výdajů na stravování.

6. Co budu jíst?

Stravovací program obsahuje zdravý jídelníček na hubnutí, který se skládá z rozličných a chutných pokrmů od polévek přes těstoviny, až po snídaňové kaše či něco sladkého na zub. Zdravá strava při hubnutí je základ.

Pokrmy na každý den obsahují důležitý protein, ale i určité množství sacharidů tak, abychom pokryli potřebnou denní dávku a zároveň nenarušili hubnutí (ketózu). Díky obsahu všech živin organismus dostává vše potřebné a nepociťuje hlad. Kdyby se zpočátku obávaný hlad přece jen dostavil, kontaktujte svého poradce a společně naleznete řešení.

Výrobky neobsahují syntetická barviva.

7. Je první konzultace nutná?

Ano, osobní konzultace s naším certifikovaným poradcem je velice důležitá pro vytyčení cílové hmotnosti a stanovení délky celé kúry. Nejčastější chybou při hubnutí je to, že si klient začne dietu ordinovat sám a špatně.

Úbytek hmotnosti se tak může zpomalit, zastavit nebo dokonce zvrátit. Nelze si totiž pouze říci, chci rychle zhubnout, ale jde především o zdravé a rozumné hubnutí, které vám zlepší životní styl a často i zdravotní stav.

8. Jak probíhá první konzultace?

Základem je prvotní vyšetření, měření na váze InBody a následná konzultace o nastavení toho správného programu. Cena za první konzultaci s certifikovaným poradcem je 300kč a cena prvního vážení na přístroji InBody je také 300kč. Tato částka se platí pouze na první schůzce. Nadále mají naši klienti veškeré další kontroly i vážení na InBody zcela zdarma.

Po skončení úvodního měření a konzultace obdržíte produkty dle vašich chuťových preferencí na 1 týden – tedy do dalšího termínu kontroly.

9. Jak často a kam budu chodit na konzultace?

Naši certifikovaní poradci se vám budou věnovat individuálně na pobočkách v blízkosti vašeho bydliště. Doporučujeme se v průběhu kúry s poradcem setkávat každý týden.

Záleží samozřejmě na vašich časových možnostech.

10. Mohu s Vámi hubnout v případě, že mám zdravotní omezení?

Ano, můžete. Program je vhodný pro všechny osoby starší 18 let. V případě zdravotního omezení budete moci program prodiskutovat s vaším poradcem a ošetřujícím lékařem, a ti vám příhodně nakombinují veškerou stravu. S námi to zvládne každý!

It's my life!

Podívejte se, jak probíhá život s It's my life!

Klára

34 let, 5 kg nadváha:

“Byla jsem zvyklá pravidelně cvičit, ale kvůli změně zaměstnání teď už půl roku na pohyb nemám energii. Moje práce je časově náročná a když se večer konečně vrátím domů, musím s dětmi psát úkoly a chystat večeři. O programu jsem slyšela v rádiu a rozhodla se pro změnu.”

1. fáze - 1 týden
300 Kč/Den

Díky rozmanitě sestavenému jídelníčku mě nepřepadaly známé odpolední chutě a neměla jsem ani hlad. Pokrmy jsou hotové za minutku, to mi opravdu sedlo.

Za ten týden jsem shodila 1,5kg na váze a krásně jsem se odvodnila.

2.fáze - 1 týden
300 Kč/Den + trochu zeleniny

Moje poradkyně mě potěšila – mám povolené jíst zeleninu a listové salátky. Je to příjemná změna, mám co křoupat. Začínám mít víc energie! Shodila jsem další 1 kg, kupuji stejný počet sáčků a k tomu tu a tam trochu té zeleniny.

3. fáze - 1 týden
225kč/den + vlastní obědy

Měníme složení na 1 sáček na snídani (oblíbila jsem si kaše) a svačinky vždy z půlky koktejlu. Oběd si nosím do práce uvařený z domu a večer si dám už jen polévku. Jsem překvapená, ale úplně to stačí – nemám hlad ani chutě! Po týdnu je další kilo dole a energií přímo srším!

4. fáze - 2 týdny
150Kč/den + vlastní svačinky a obědy

Ubírám další sáček a nahrazuji svačiny jogurtem, ovocem nebo sýrem se zeleninou. Na snídani střídám koktejly a kaše a k večeři vítězí polévka. Za dva týdny s touto sestavou jídel jsem zhubla o další kilo.

5.fáze – 1 týden
75Kč/den + snídaně a obědy

Jako poslední sáček si nechávám večeři. Doporučení jsem uvítala, protože mám po večerech více času na rodinu. V tomto týdnu jsem dostala dolů i posledního půl kila.

6.fáze - Individuální

Sáčky už nepoužívám. Váhu si v pohodě držím, protože dál chodím na kontroly, kde mě poradce učí správně jíst, pít i nakupovat. Cítím se skvěle, energie mám na rozdávání a plánuji, kdy se vrátím ke sportování.

+ Plusy
  • + cítím se zase skvěle
  • + mám obnovený šatník
  • + už vím co nakupovat a vařit pro celou rodinu
- Mínusy
  • - nejsou slevy na zboží, ale respektuji to vzhledem ke kvalitě služeb

Adam

51 let, 17kg nadváhy

"S programem jsem začal na doporučení manželky. Byl jsem skeptický, protože jsem se přece jenom projedl k pořádné nadváze. Mých 17kg navíc mi zadělalo na problémy s klouby, krevním tlakem a cholesterolem. Noční pojídání byl pro mě díky práci na směny denní chleba. Na obědy jsem rád chodil do nedaleké české restaurace s poctivou kuchyní a o víkendu popíjel s kamarády. Chtěl jsem to ale aspoň zkusit."

1. fáze - 2 týdny
375 Kč/Den

První týden byl pro mě nejtěžší. Veliká změna. Měl jsem plnou penzi, což je pohodlné, ale musel jsem poprosit svého poradce, aby mi doporučil, co přidat k sáčkům. Kdybych prý trpěl hladem, narušil by se proces hubnutí. V druhém týdnu začaly chutě ustupovat. Česká klasika mi chyběla, ale dalo se to. Za 14 dní na této fázi jsem zhubnul neuvěřitelných 5kg!

2. FÁZE - 1 TÝDEN
300 Kč/Den + Zelenina

Konečně můžu pravidelně zeleninu. Jen si musím pohlídat povolené druhy. Na této fázi jsem pouze jeden týden a už se těším na změnu. Mám další 2,5kg dole!

3. FÁZE - 3 TÝDNY
225kč/den + doma chystaný oběd

Pořádný oběd. Na to jsem se těšil. Mám povolené bílé maso nebo ryby se zeleninou. Příprava doma mi až tak nevadí, aspoň si můžu dát, co mám rád. Hlad ani chutě nemám, takhle bych to klidně nějakou dobu vydržel. Poradce doporučil 3 týdny. Každý týden šly dolů 2 kila.

4. FÁZE- 2 TÝDNY
150 KČ/DEN + doma připravené svačinky a oběd

Dopoledne svačím ovoce, odpoledne zeleninu se šunkou nebo sýrem. To už je hračka! Cítím nárůst energie a kupodivu se nedostavil absťák po brambůrkách! Kamarád slavil 50, toho jsem se bál, ale můj poradce vymyslel, jak zabít dvě mouchy jednou ranou! Za dva týdny jsem shodil další 3kg.

5. FÁZE - 2 TÝDNY
75kč/den + vlastní příprava ostatních jídel

Večeřím omelety nebo hlavní jídla z řad It´s my life a to mi chutná, takže žádný problém. Přes den si už můžu dát pečivo nebo na oběd přílohu. Shodil jsem i to poslední kilo a jím vlastně celkem běžně.

6.fáze - individuální

Je fáze udržovací, kde se učím zdravě nakupovat a kombinovat potraviny. Musím říct, že sáčky mi budou chybět – ta rychlá příprava je k nezaplacení! Zachutnalo mi sušené maso IML, stala se z toho pro mě náhrada chipsů, když mě chytne žravá.

+ Plusy
  • + zlepšil se můj zdravotní stav
  • + stále mohu docházet na bezplatné kontroly a vážení na InBody
  • + u sportu se tolik nezadýchám
- Mínusy
  • - všichni okolo si museli zvyknout na nového Adama
  • - cena, ale cítím se skvěle

Pobočky It's my life!

Najděte si nejbližší pobočku, nebo nám pomozte založit novou.