Co je It's my life!?

It's my life! je vyvážený stravovací program speciálně sestavený tak, aby nastartoval zdravý proces hubnutí ve Vašem těle.

1. Jak program funguje?

Stravovací program It's my life! je komplexní proteinová, a především vysoce efektivní dieta, založená na postupném, zdravém hubnutí na základě rozmanitého a vyváženého jídelníčku sestaveného odborníky.

Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a současnému snížení příjmu sacharidů a jednoduchých cukrů vzniká metabolický proces zvaný ketóza. Právě ketóza je klíčem k efektivnímu úbytku tuku (nikoli svalové tkáně) a hmotnosti.

Každý zákazník od nás po první schůzce a měření dostane plně vypracovaný plán na míru, který s pomocí našich poradců dodržuje několik týdnů až měsíců.

2. V čem je tato dieta lepší než ostatní?

Tato metoda je založena na kvalitních potravinách a úzké spolupráci s certifikovaným výživovým poradcem. Klienty monitorujeme při pravidelných návštěvách a učíme je přemýšlet nad stravou zodpovědně.

Pomáháme správně kombinovat vhodné potraviny s ohledem na denní dobu, pracovní režim, sportovní aktivity, věk, případné zdravotní problémy či jiná omezení.

Odcházíte od nás nejen lehčí, ale i vybaveni vědomostmi a zdravými návyky na celý život! Jde tedy o takový systém asistovaného hubnutí.

3. Jak dlouho budu hubnout?

Toto není žádná rychlá dieta, která vám poradí, jak co nejrychleji zhubnout. Jde nám především o to, poradit klientům, jak efektivně zhubnout. Základní program je rozvržen do 6 fází. Jednotlivé fáze trvají u každého klienta jinou dobu. S proteinovou dietou It´s my life! dochází u klientů k úbytku v průměru o 1-3 kg čistého tuku týdně.

4. Jak je to s tím jo-jo efektem?

Neporadíme vám, jak zhubnout za týden na vaši vysněnou váhu. Základním principem je postupný přechod ze speciálních na běžné pokrmy. Klient se tak přirozeně učí správným stravovacím návykům, které je žádoucí si uchovat i po skončení programu.

Můžete navíc pravidelně docházet na kontrolní měření a konzultaci zdarma. Nastavení zdravého režimu a možnost obrátit se kdykoliv na odborníka se u stovek našich klientů ukázalo být zásadním pozitivním faktorem na jejich cestě k trvale udržitelné změně.

5. Kolik mě to bude stát?

Přístup ke každému klientovi je zcela individuální, proto i cena pro každého z nás bude jiná a odvíjí se podle našich individuálních potřeb. Dá se říci, že cena za jeden den je nejčastěji 316kč.

Pouze na první schůzce se navíc platí jednorázový poplatek za konzultaci (300kč) a vážení na váze InBody (300kč).


Fáze All-inclusive je pro každého klienta jinak dlouhá (1-3 týdny).

V dalších fázích programu nahrazujete některá jídla pokrmy vlastní přípravy; cena za produkty It´s my life! se tedy snižuje. Výhodou je zde snadná měřitelnost výdajů na stravování.

6. Co budu jíst?

Stravovací program obsahuje zdravý jídelníček na hubnutí, který se skládá z rozličných a chutných pokrmů od polévek přes těstoviny, až po snídaňové kaše či něco sladkého na zub. Zdravá strava při hubnutí je základ.

Pokrmy na každý den obsahují důležitý protein, ale i určité množství sacharidů tak, abychom pokryli potřebnou denní dávku a zároveň nenarušili hubnutí (ketózu). Díky obsahu všech živin organismus dostává vše potřebné a nepociťuje hlad. Kdyby se zpočátku obávaný hlad přece jen dostavil, kontaktujte svého poradce a společně naleznete řešení.

Výrobky neobsahují syntetická barviva.

7. Je první konzultace nutná?

Ano, osobní konzultace s naším certifikovaným poradcem je velice důležitá pro vytyčení cílové hmotnosti a stanovení délky celé kúry. Nejčastější chybou při hubnutí je to, že si klient začne dietu ordinovat sám a špatně.

Úbytek hmotnosti se tak může zpomalit, zastavit nebo dokonce zvrátit. Nelze si totiž pouze říci, chci rychle zhubnout, ale jde především o zdravé a rozumné hubnutí, které vám zlepší životní styl a často i zdravotní stav.

8. Jak probíhá první konzultace?

Základem je prvotní vyšetření, měření na váze InBody a následná konzultace o nastavení toho správného programu. Cena za první konzultaci s certifikovaným poradcem je 300kč a cena prvního vážení na přístroji InBody je také 300kč. Tato částka se platí pouze na první schůzce. Nadále mají naši klienti veškeré další kontroly i vážení na InBody zcela zdarma.

Po skončení úvodního měření a konzultace obdržíte produkty dle vašich chuťových preferencí na 1 týden – tedy do dalšího termínu kontroly.

9. Jak často a kam budu chodit na konzultace?

Naši certifikovaní poradci se vám budou věnovat individuálně na pobočkách v blízkosti vašeho bydliště. Doporučujeme se v průběhu kúry s poradcem setkávat každý týden.

Záleží samozřejmě na vašich časových možnostech.

10. Mohu s Vámi hubnout v případě, že mám zdravotní omezení?

Ano, můžete. Program je vhodný pro všechny osoby starší 18 let. V případě zdravotního omezení budete moci program prodiskutovat s vaším poradcem a ošetřujícím lékařem, a ti vám příhodně nakombinují veškerou stravu. S námi to zvládne každý!

It's my life!

Podívejte se, jak probíhá život s It's my life!

Klára

34 let, 5 kg nadváha:

“Byla jsem zvyklá pravidelně cvičit, ale kvůli změně zaměstnání teď už půl roku na pohyb nemám energii. Moje práce je časově náročná a když se večer konečně vrátím domů, musím s dětmi psát úkoly a chystat večeři. O programu jsem slyšela v rádiu a rozhodla se pro změnu.”

1. fáze - 1 týden
300 Kč/Den

Díky rozmanitě sestavenému jídelníčku mě nepřepadaly známé odpolední chutě a neměla jsem ani hlad. Pokrmy jsou hotové za minutku, to mi opravdu sedlo.

Za ten týden jsem shodila 1,5kg na váze a krásně jsem se odvodnila.

2.fáze - 1 týden
300 Kč/Den + trochu zeleniny

Moje poradkyně mě potěšila – mám povolené jíst zeleninu a listové salátky. Je to příjemná změna, mám co křoupat. Začínám mít víc energie! Shodila jsem další 1 kg, kupuji stejný počet sáčků a k tomu tu a tam trochu té zeleniny.

3. fáze - 1 týden
225kč/den + vlastní obědy

Měníme složení na 1 sáček na snídani (oblíbila jsem si kaše) a svačinky vždy z půlky koktejlu. Oběd si nosím do práce uvařený z domu a večer si dám už jen polévku. Jsem překvapená, ale úplně to stačí – nemám hlad ani chutě! Po týdnu je další kilo dole a energií přímo srším!

4. fáze - 2 týdny
150Kč/den + vlastní svačinky a obědy

Ubírám další sáček a nahrazuji svačiny jogurtem, ovocem nebo sýrem se zeleninou. Na snídani střídám koktejly a kaše a k večeři vítězí polévka. Za dva týdny s touto sestavou jídel jsem zhubla o další kilo.

5.fáze – 1 týden
75Kč/den + snídaně a obědy

Jako poslední sáček si nechávám večeři. Doporučení jsem uvítala, protože mám po večerech více času na rodinu. V tomto týdnu jsem dostala dolů i posledního půl kila.

6.fáze - Individuální

Sáčky už nepoužívám. Váhu si v pohodě držím, protože dál chodím na kontroly, kde mě poradce učí správně jíst, pít i nakupovat. Cítím se skvěle, energie mám na rozdávání a plánuji, kdy se vrátím ke sportování.

+ Plusy
  • + cítím se zase skvěle
  • + mám obnovený šatník
  • + už vím co nakupovat a vařit pro celou rodinu
- Mínusy
  • - nejsou slevy na zboží, ale respektuji to vzhledem ke kvalitě služeb

Adam

51 let, 17kg nadváhy

"S programem jsem začal na doporučení manželky. Byl jsem skeptický, protože jsem se přece jenom projedl k pořádné nadváze. Mých 17kg navíc mi zadělalo na problémy s klouby, krevním tlakem a cholesterolem. Noční pojídání byl pro mě díky práci na směny denní chleba. Na obědy jsem rád chodil do nedaleké české restaurace s poctivou kuchyní a o víkendu popíjel s kamarády. Chtěl jsem to ale aspoň zkusit."

1. fáze - 2 týdny
375 Kč/Den

První týden byl pro mě nejtěžší. Veliká změna. Měl jsem plnou penzi, což je pohodlné, ale musel jsem poprosit svého poradce, aby mi doporučil, co přidat k sáčkům. Kdybych prý trpěl hladem, narušil by se proces hubnutí. V druhém týdnu začaly chutě ustupovat. Česká klasika mi chyběla, ale dalo se to. Za 14 dní na této fázi jsem zhubnul neuvěřitelných 5kg!

2. FÁZE - 1 TÝDEN
300 Kč/Den + Zelenina

Konečně můžu pravidelně zeleninu. Jen si musím pohlídat povolené druhy. Na této fázi jsem pouze jeden týden a už se těším na změnu. Mám další 2,5kg dole!

3. FÁZE - 3 TÝDNY
225kč/den + doma chystaný oběd

Pořádný oběd. Na to jsem se těšil. Mám povolené bílé maso nebo ryby se zeleninou. Příprava doma mi až tak nevadí, aspoň si můžu dát, co mám rád. Hlad ani chutě nemám, takhle bych to klidně nějakou dobu vydržel. Poradce doporučil 3 týdny. Každý týden šly dolů 2 kila.

4. FÁZE- 2 TÝDNY
150 KČ/DEN + doma připravené svačinky a oběd

Dopoledne svačím ovoce, odpoledne zeleninu se šunkou nebo sýrem. To už je hračka! Cítím nárůst energie a kupodivu se nedostavil absťák po brambůrkách! Kamarád slavil 50, toho jsem se bál, ale můj poradce vymyslel, jak zabít dvě mouchy jednou ranou! Za dva týdny jsem shodil další 3kg.

5. FÁZE - 2 TÝDNY
75kč/den + vlastní příprava ostatních jídel

Večeřím omelety nebo hlavní jídla z řad It´s my life a to mi chutná, takže žádný problém. Přes den si už můžu dát pečivo nebo na oběd přílohu. Shodil jsem i to poslední kilo a jím vlastně celkem běžně.

6.fáze - individuální

Je fáze udržovací, kde se učím zdravě nakupovat a kombinovat potraviny. Musím říct, že sáčky mi budou chybět – ta rychlá příprava je k nezaplacení! Zachutnalo mi sušené maso IML, stala se z toho pro mě náhrada chipsů, když mě chytne žravá.

+ Plusy
  • + zlepšil se můj zdravotní stav
  • + stále mohu docházet na bezplatné kontroly a vážení na InBody
  • + u sportu se tolik nezadýchám
- Mínusy
  • - všichni okolo si museli zvyknout na nového Adama
  • - cena, ale cítím se skvěle

Pobočky It's my life!

Najděte si nejbližší pobočku, nebo nám pomozte založit novou.