• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Silový trénink s It’s my life!

Produkty It’s my life! velmi dobře slouží nejen pro nastartování ketózy a následnému hubnutí, ale navíc se dají velmi efektivně využít při cvičení a silových trénincích. Přestože v některých typech cvičení může být ketonová dieta přínosná, při silových trénincích se spíše preferuje Low Carb stravování. Vyznačuje se sníženým množstvím sacharidů ve stravě (ne tak razantně jako u ketonové diety), ale dbá se dostatečný příjem kvalitních bílkovin a tuků. Ať už se rozhodnete pro vytrvalostní nebo silové cvičení, rozhodně Vám prospějí tyto produkty:

BCAA aminokyseliny

U silově energetických tréninků sahá tělo primárně jako po zdroji energie po sacharidech. Jakmile dojde k jejich vyčerpání, začne čerpat energii z bílkovin. Bílkoviny tvoří základní stavební jednotku všech buněk, tedy i svalů. Ve chvíli, kdy si tělo sáhne jako po hlavním zdroji energie do svalů, začneme ji částečně ztrácet. Tento jev zvaný glukoneogeneze pro nás není žádoucí, ale dá se tomu předejít právě pomocí BCAA. BCAA jsou aminokyseliny, ze kterých se skládají bílkoviny. Ty pak mají přímý vliv na budování svalové tkáně. Pokud si jdete párkrát do týdne zaběhat, není zde kladen až tak velký nárok na svalovou hmotu v porovnání se silovým cvičením v posilovně. Přesto jsou však BCAA vhodným doplňkem pro všechny druhy fyzické aktivity, jelikož slouží k dostavbě mezer v poškozených svalových vláknech a tím přispívají k regeneraci.
Při hubnutí všeobecně platí, že čím větší máte zásobu svalové hmoty, tím lépe a snáze se tuk v těle odbourává. Užívání BCAA při dietě je tedy vhodným řešením jako prevence při úbytku svaloviny. Navíc jsou mnohem lépe stravitelné než klasické bílkoviny, nezatěžují játra a ihned cestují do krevního oběhu.

Hořčík

Hořčík se řadí mezi nejdůležitější doplněk, jaký by měli sportovci přijímat. Máte-li v těle málo hořčíku, nevytváříte dost energie pro chod celého těla a brzy se začnete cítit unaveni. Při cvičení se ve svalech vytváří kyselina mléčná, která je příčinou bolestí po skončení fyzické aktivity. Hořčík má schopnost kyselinu mléčnou v těle odbourávat a tím bolesti po cvičení redukovat.

Proteinové tyčinky

Proteinové tyčinky It’s my life! jsou pro sportovce ideální volbou jako rychlá svačinka. Nejen, že zajistí vysoký přístup kvalitních bílkovin i prospěšných tuků, ale obsahují i spoustu vlákniny, která dokáže zahnat hlad a zlepšit trávení.

Proteinové koktejly

Proteinové koktejly It’s my life! můžete užívat jak před tréninkem, tak po jeho skončení. Velkou výhodou těchto koktejlů je, že proteiny (bílkoviny) přijímané v těchto nápojích jsou velmi dobře stravitelné a na rozdíl třeba od proteinů z masa je tělo využívá ihned po konzumaci.
Pokud koktejly užíváte po tréninku, zajistíte tím vaší svalové hmotě potřebnou regeneraci a zároveň tělu doplníte potřebné vitamíny a minerální látky. Konzumací před tréninkem minimalizujete odbourávání svalů a jejich poškozování při cvičení.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

Výživové poradenství

  • Již sestavené dietní plány.
  • Odborně vyškolení certifikovaní a výživoví poradci.
  • Podrobní analýza těla na váze InBody.
  • Najdete nás ZDE

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.