• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Není sáček jako sáček. Kvalita je v It’s My Life na prvním místě

Stejně jako je důležité vybírat potraviny s ohledem na jejich kvalitu, je na místě dbát na kvalitu složení výrobků také u ketodiet. V It’s My Life spolupracujeme na složení jednotlivých produktů s odborníky, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout to nejlepší složení. Proč při hubnutí sáhnout po sáčcích od It’s My Life?

Na složení produktů spolupracujeme s odborníky

Není sáček jako sáček. Kvalita je v It's My Life na prvním místě

Za složením našich produktů si stojíme. Vyrábíme je totiž ve spolupráci s lékaři a nutričními terapeuty, a to proto, aby vaše tělo získalo při hubnutí všechny potřebné živiny, hublo postupně a zdravě. To je totiž nejdůležitější. Nezdravé hubnutí totiž může po návratu k racionální stravě způsobit jojo efekt, ale může mít také negativní dopad na naše zdraví.

Ačkoliv jsou naše produkty oproti ostatním ketodietám o něco málo dražší, právě zde platí – není sáček jako sáček. U některých diet totiž nemusí být složení tak dobré, jak se na první pohled zdá. V It’s My Life si za kvalitou našich výrobků opravdu stojíme. Výsledná cena proto reflektuje kvalitu produktů. Výrobky obsahují kvalitní vstupní suroviny a potřebné živiny, vitamíny, minerály, zdravé tuky, enzymy, antioxidanty, vlákninu, ale také omega 3 a 6 mastné kyseliny.

Dvojnásobné porce = žádné hladovění

Naše porce obsahují ve srovnání s ostatními dietami až dvojnásobné množství jídla – a tím pádem také energie. Jedna porce – tedy jeden sáček – má přibližně 40 až 55 gramů. Tím, že denně jíte pět porcí, které obsahují potřebné živiny, se nemusíte rozhodně bát hladovění. Tělo se zasytí a vy tak nebudete mít chuť na sladké. Naopak získáte potřebnou energii a budete mít lepší náladu. S produkty It’s My Life tedy vaše tělo netrpí kalorickým deficitem, což znamená, že mu nic nechybí a vy hubnete zdravým způsobem z tuků – nikoliv ze svaloviny.

Produkty It’s My Life neobsahují nezdravá sladidla a ani dochucovadla. Nemají proto tak výrazné chutě. Můžete si je ale dosladit například stévií. Toto přírodní sladidlo se skvěle hodí na pečení, vaření, ale také doslazování nápojů či během redukčních diet. Při hubnutí s námi jej lze zařadit již od 1. fáze diety It’s My Life, protože se díky kombinaci s erythritolem nevstřebává do krve.

Ketodieta uzpůsobená vašim potřebám

Není sáček jako sáček. Kvalita je v It's My Life na prvním místěNespornou výhodou je, že si dietu můžete přizpůsobit vlastním potřebám. Je na vás, zda si chcete pořídit celý dietní program v cenově zvýhodněném balíčku, nebo si budete kupovat produkty It’s My Life po jednotlivých sáčcích.

Můžete tak s námi absolvovat celý dietní program ve všech fázích, nebo využít produkty It’s My Life jen jako doplněk k běžnému zdravému stravování. Jednotlivé balíčky se skvěle hodí například v momentě, kdy víte, že byste si nestihli dát (například v hektickém pracovním týdnu či před sportem) plnohodnotné jídlo a nahradili ho potravinami, které nemají dostatečné množství živin. V takovém případě raději sáhněte po proteinové kaši, koktejlu, polévce, hlavním jídlu či palačince od It’s My Life. Příprava všech jídel je navíc opravdu snadná a rychlá.

Produkty It’s My Life vyrábíme v České republice a na spokojenosti našich klientů nám opravdu záleží. Ať už jste vegetariáni, nebo máte alergii či intoleranci na některé potraviny, jako jsou sója, lepek nebo laktóza, z široké nabídky produktů It’s My Life si bez problému vyberete.

Chcete poradit s výběrem dietního plánu, změnit životní styl, ale také se dostat do formy? Dejte vědět naší výživové poradkyni Tereze, nebo se zastavte do některé z našich poraden It’s My Life. Rádi vám pomůžeme s výběrem produktů, ale také vás třeba změříme na přístroji InBody.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

Výživové poradenství

  • Již sestavené dietní plány.
  • Odborně vyškolení certifikovaní a výživoví poradci.
  • Podrobní analýza těla na váze InBody.
  • Najdete nás ZDE

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.