• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

JOJO EFEKT

Jojo efekt je strašákem téměř každého, komu se v minulosti podařilo zhubnout, ale váhu znovu nabral zpátky. Člověk se vrátí zpět k nezdravému jídelníčku, nedodržuje pravidelnost ve stravování, přestane se hýbat, dopřává si alkohol a jojo efekt na sebe nenechá dlouho čekat.

Hubnutí a jojo efekt

Měli bychom si uvědomit, že neexistuje žádná rychlá dieta na týden bez jojo efektu. It’s my life! dietní program zahrnuje 6 fází, kdy nedílnou součástí je postupný návrat k racionálnímu stravování s individuálním zařazením sportovních aktivit, které přidáváme postupně.

Zcela zásadní význam pro úspěšné udržení vysněné váhy je právě tato závěrečná fáze programu It’s my life!

V poslední části této dietní kůry se klient naučí sestavit si běžný jídelníček podle vlastních potřeb a chutí. Klienti se během diety učí nad jídlem přemýšlet a vybírat vhodné druhy potravin.

Právě v 6. fázi diety je důležitá spolupráce s výživovým poradcem během pravidelných kontrol. Při každé návštěvě se klient váží na váze InBody. Díky přístrojům InBody má přehled o tom, kde konkrétně zredukoval tělesný tuk nebo kde nabral svalovou hmotu.

Pravidelné měření je velmi motivační, protože klient vidí všechny změny, které se na jeho těle odehrály. Má tak nad sebou dohled a jojo efektu se nemusí obávat. Klienti s oblibou říkají, že nad sebou potřebují mít bič. Tím jim může být právě váha In Body nebo jejich výživový poradce.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

Výživové poradenství

  • Již sestavené dietní plány.
  • Odborně vyškolení certifikovaní a výživoví poradci.
  • Podrobní analýza těla na váze InBody.
  • Najdete nás ZDE

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.