• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Jak si vybrat dietní plán It’s My Life?

Chcete se dostat do formy, ale nevíte, jaký dietní plán si z nabídky It’s My Life vlastně vybrat? V tomto článku vám prozradíme, na co se při výběru konkrétního plánu zaměřit a jak poznat, jaký dietní plán je pro vaše potřeby ten nejlepší. Tak jdeme na to!

Dietní plány It’s My Life jsou označeny písmeny S, M, L, XL a XXL. Jsou rozdělené podle toho, jaký je váš cíl a jakého úbytku hmotnosti chcete dosáhnout. V případě, že chcete spíše vytvarovat postavu a shodit pár kil, sáhněte po dietním plánu S. Naopak v případě, že potřebujete zhubnout až 25 kg, vyberte si dietní plán XXL.

Využijte BMI kalkulačku

Dietní plán si můžete vybrat sami. Pokud si však nejste jistí, který plán zvolit, využijte orientační BMI kalkulačku na našich webových stránkách, kam zadáte své pohlaví, váhu a výšku. Na základě výpočtu vám poté tento pomocník doporučí konkrétní dietní plán.

O svých očekáváních se můžete také poradit s výživovou poradkyní Terezou na naší infolince, nebo navštívit některou z našich poradenských míst, kde vás můžeme změřit na přístroji InBody. Díky tomu zjistíte, kolik tuku vaše tělo obsahuje a následně společně probereme, kolik kilogramů by bylo dobré shodit a jaký dietní plán je pro vás ten pravý.

Všechny dietní plány fungují na stejném principu – liší se doporučenou délkou hubnutí, počtem porcí, průměrnou cenou diety a samozřejmě také možným úbytkem hmotnosti.

Efektivní hubnutí

Každý dietní plán It’s My Life se skládá z celkem pěti fází. Celá dieta je rozdělena do několika fází proto, aby tělo postupně a především zdravě hublo. Pozvolnější hubnutí je totiž pro tělo lepší.

Jak si vybrat dietní plán It's My Life?

V každé fázi na vás tedy čeká předpřipravený balíček, který obsahuje určitý počet sáčků s našimi produkty. První fáze naší proteinové diety je založená výhradně na produktech It’s My Life. Při hubnutí je velmi důležitá pravidelná strava, váš jídelníček bude proto rozdělený na pět porcí denně. První krok diety slouží k efektivnímu nastartování hubnutí. V dalších fázích diety jsou pak jednotlivé sáčky postupně nahrazovány normálním jídlem. Nejprve přichází na řadu bílá a zelená zelenina a následně libové maso či ryby. V posledních fázích diety se přidávají například dopolední a odpolední svačiny, další druhy zeleniny, bílkoviny či vhodné sacharidy – například pečivo a vločky. Po skončení páté fáze pak přecházíte na zdravé racionální stravování a při dodržování správného režimu se opravdu nemusíte bát jojo efektu.

Připravené dietní plány

Dietní plán S

Dietní plán S si vyberte v případě, pokud chcete dosáhnout nejnižšího úbytku hmotnosti. Doporučená délka hubnutí je 5 týdnů a v průměru vyjde 1 den naší diety na 162 Kč. Pro hubnutí je třeba 119 porcí.

Ačkoliv si dietní plán S vybírají klienti, kteří chtějí zhubnout až 5 kg, nedá se přesně určit, kolik kilogramů konkrétní klient zhubne. Každé tělo je jiné. Záleží na počáteční váze, metabolismu a dalších parametrech. Zpravidla platí, že v případě, kdy klient potřebuje zhubnout pouze pár kilogramů, hubne tělo pomaleji. Naopak v případě, kdy potřebuje zhubnout větší množství, jde to rychleji. Je proto potřeba neztratit motivaci a vytrvat.

Dietní plán M

U Keto diety M doporučujeme dodržovat proteinovou dietu 7 týdnů. Průměrná cena diety je pak 177 Kč na den a pro požadovaný výsledek je třeba zkonzumovat 189 porcí. Tento dietní plán si vyberte, pokud je vaším cílem zhubnout přibližně 6 až 10 kg.

Dietní plán L

V případě, že chcete dosáhnout možného úbytku hmotnosti v rozmezí 11 až 15 kg, sáhněte po dietním plánu L. Průměrná cena diety na den vychází přibližně na 180 Kč, přičemž pro hubnutí potřebujete 252 porcí. Doporučená délka hubnutí je 9 týdnů.

Dietní plán XL

Chcete zhubnout 16 až 20 kg? Pak je pro vás jako stvořený dietní plán XL, který doporučujeme držet 13 týdnů. Pro dosažení požadovaného výsledku – a tedy možného úbytku 16 až 20 kg – tak budete potřebovat přibližně 357 porcí. Průměrně vás pak dieta vyjde na 172 Kč na den.

Dietní plán XXL

Pokud chcete dosáhnout nejvyššího možného úbytku hmotnosti – tedy 21 až 25 kg, je pro vás ideální variantou dietní plán Keto dieta XXL. Abyste však dosáhli požadovaného výsledku, je potřeba držet dietu alespoň 18 týdnů a zkonzumovat přibližně 455 porcí. Průměrná cena diety v přepočtu na jeden den je pak 155 Kč.

Individuální přístup

Předpřipravené boxy si u nás pořídíte za zvýhodněnou cenu. Produkty si však můžete také sami nakombinovat podle vlastní chuti. V případě, že s naší dietou teprve začínáte a rádi byste zjistili, které příchutě vám budou nejvíce chutnat, můžete vyzkoušet také naše ochutnávkové balíčky s kašemi, polévkami, hlavními jídly, proteinovými koktejly či palačinkami.

Proteinová jídla

Pokud patříte mezi milovníky určitých příchutí, můžete si koktejly, kaše, dezerty, ale také polévky a hlavní jídla nakombinovat podle vlastní chuti a příslušné fáze diety. Složení produktů je opravdu kvalitní. Z naší široké nabídky si navíc bez problému vyberou také lidé s intolerancí potravin a alergici. Velké množství našich produktů totiž neobsahuje sóju, lepek a ani laktózu.

Celý proces je velmi individuální. Každé tělo reaguje jinak a celý proces hubnutí je tedy vždy uzpůsobený na míru vašim potřebám. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás tedy můžete obrátit, a to například telefonicky prostřednictvím naší infolinky. Následně vám pomůžeme hubnutí nastavit přesně podle vašeho očekávání. Spokojenost klientů je u nás na prvním místě.

Co když dietu porušíte?

Často se nás klienti ptají také na to, co dělat v případě, když zdravé stravování poruší. Ačkoliv je lepší pro požadovaný výsledek dietu dodržovat, chápeme, že se to může stát. Pokud dietu porušíte drobně, tělo se po třech až čtyřech dnech diety vrátí zpět do ketózy. Celý proces hubnutí se sice na chvíli zpomalí (nebo úplně zastaví), ale pokud budete dietu opět dodržovat, tělo začne znovu hubnout. V případě, že porušíte dietu více, je lepší se s námi poradit. Společně pak vymyslíme, jak tělo znovu nakopnout a získat správnou motivaci.

Chcete vytvarovat postavu, shodit nadbytečná kila, nebo změnit svůj životní styl, ale chtěli byste přece jenom s výběrem dietního plánu poradit? Ozvěte se naší výživové poradkyni Tereze. Navštívit můžete také některou z našich poraden po celé České republice. Rádi vám pomůžeme.

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

Výživové poradenství

  • Již sestavené dietní plány.
  • Odborně vyškolení certifikovaní a výživoví poradci.
  • Podrobní analýza těla na váze InBody.
  • Najdete nás ZDE

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2024 It's my life!. Všechna práva vyhrazena.