• Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Beauty Coffee

Káva je pomocník při hubnutí

Káva jako pomocník při hubnutíMáte rádi kávu a nevzdali byste se jí za žádných okolností ani při dietě? Dobře děláte, káva, pokud ji nepřislazujete a nepřidáváte do ní šlehačku nebo zmrzlinu, může být vhodným pomocníkem při hubnutí.

Káva je nejen voňavá a mimořádně chutná, ale navíc obsahuje řadu živin, jako je například draslík, fosfor, železo, antioxidanty a další prospěšné látky. Komplikaci představuje kofein, látka, o které se vedou diskuse již řadu let a to proto, že může způsobovat závislost. Tělo si na něj zvykne a bez pravidelné dávky nedokáže správně fungovat. I přesto je káva považována za tělu prospěšnou.

Kofeinu bychom neměli denně přijmout více než 400 mg, což odpovídá asi 3-4 šálkům středně silné kávy. Vyšší množství kofeinu může způsobovat neklid, úzkost, podrážděnost, svalové napětí, křeče, nespavost a další.

Káva jako stimulátor nervové soustavy

V lidském organismu funguje kofein jako stimulátor nervové soustavy, dočasně potlačuje únavu a probouzí bdělost, pomáhá proti bolestem hlavy, oddaluje spánek.

Je potřeba myslet i na to, že káva má odvodňující účinky, a proto je každý šálek třeba doplnit sklenicí vody.

Instantní káva It’s my life! se spalovači tuků a antioxidanty je pro vás správnou volbou. Tuto lahodnou kávu si můžete dopřávat 2x denně.

Obsahuje spoustu prospěšných látek, jako například synefrin  – látka vyskytující se v pomerančovníku hořkém. Synefrin zrychluje metabolismus, aniž by měl negativní vliv na srdeční činnost či krevní tlak. Dále podporuje vylučování nadměrného množství vody z těla.

Další prospěšnou látkou je kajenský pepř, zvláštní odrůda mleté červené chilli papričky, která snižuje hladinu cukru v krvi a dodává kávě pikantní chuť. Látka obsažená v chilli papričkách se nazývá kapsaicin. Další složkou v kávě je resveratol, což je přírodní antioxidant, který má antibakteriální účinky.

 

Zdroje:

www.kaloricketabulky.cz

Hubnutí s It’s my life

It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství.
Proteinová dieta pomůže zhubnout nadbytečné kilogramy rychle a bez hladovění.
Na e-shopu můžete nakoupit dietní balíčky, proteinové jídlo a doplňky k hubnutí.

Poradny pro hubnutí

Výživové poradenství

  • Výživové poradny po celé České republice.
  • Odborně vyškolení certifikovaní výživoví poradci.
  • Podrobná analýza těla na váze InBody.
Najít poradnu
Poradíme i po telefonu, volejte +420 800 177 377

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací

* Výsledky hubnutí se mohou lišit a závisí na metabolismu každého jedince.

Copyright 2020 It's my life!. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky: IT Monkey, s.r.o.